Automobilový menič napätia Green Cell ® 24V do 230V, 300W/600W

Kód: INV14
€58,48 / ks €48,73 bez DPH
Skladom
 • Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické zariadenia všade, kde sa nachádzate, mimo zdroja elektrickej energie
 • Univerzálnosť - menič Green Cell má nielen sieťové zásuvky, ku ktorým môžete pripojiť elektrické zariadenia, ale aj port USB na nabíjanie menších prístrojov, ako je napríklad smartfón alebo tablet
 • 100% bezpečnosť - bez obáv prepätia, vaše zariadenie je vždy vďaka meniču Green Cell v bezpečí. Menič má množstvo ochrán a certifikácií, takže funguje hladko
 • Čistá sínusová vlna - funguje perfektne so zariadeniami, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie identické so zdrojom v zásuvke. Patrí medzi ne notebooky, chladničky, televízory a tie najcitlivejšie - solárne panely, kachle a čerpadlá ústredného kúrenia

Detailné informácie

Jednotka na trhu
Jednotka na trhu
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Podrobný popis

vsad na mobilnosť menič inv

Responsive image

Neobmedzené možnosti

Menič, tiež nazývaný ako invertor je zariadenie, ktorého úlohou je zmeniť jednosmerné napätie z automobilovej batérie alebo zásuvky zapaľovača na ~ 230V AC. Presne rovnaký signál sa nachádza v každej domácej zásuvke (typ E) v celej Európe. Menič je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí chcú cestovať autom, karavanom alebo kamiónom. Ideálne pre miesta, kde nie je priamy prístup do zásuvky. Príklady zariadení, ktoré môžu byť napájané pomocou meniča sú:

 • Notebook
 • Elektrický varič
 • Chladnička
 • Televízia
 • Klimatizácia
 • Kanvica
 • Lampy LED
 • Smartfón
 • Reproduktor

inv15-1

Responsive image

Premyslený dizajn

Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby bolo používanie čo najpohodlnejšie. Predná časť meniča je vybavená sieťovou zásuvkou prispôsobenou konektorom používaným v celej Európe a portom USB, vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartphone, tablet alebo akékoľvek iné zariadenie s možnosťou pripojenia cez port USB.

Na zadnej strane meniča je ventilátor zabezpečujúci správne chladenie zariadenia a kladné a záporné póly, na ktoré sú priskrutkované vodiče vedúce k napájaciemu zdroju. Správna činnosť meniča je signalizovaná svietením zelenej diódy.

Celý menič je uzavretý v malom, ale veľmi odolnom puzdre. Je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a otrasom počas jazdy. Navyše, vďaka použitým materiálom je invertor veľmi ľahký.

inv15-2int

Responsive image

Parametre, na ktorých záleží

Pri hľadaní konvertora dávajte pozor na parametre ako napätie [V] a výkon [W].

Toto je rozhodujúce, pretože voľba meniča so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožní prevádzku našich zariadení.

Napätie

Prvým určovaným parametrom je napätie našej batérie, ktoré by malo byť plne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči. Najbežnejšia hodnota napätia je 12V, vyskytujúca sa v osobných automobiloch, karavanoch a niektorých nákladných automobiloch a 24V, používaná hlavne v nákladných autách.

Sila

Pri výbere napätia je potreba sa rozhodnúť, aký výkonový menič bude vhodný. Je to kľúčový aspekt, pretože nás informuje, koľko a aké vybavenie je schopné dodávať elektrickú energiu. Ak chceme pripojiť vybrané zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, aký výkon zariadenie spotrebuje (ak chcete pripojiť väčší počet zariadení, mali by sa spočítať). Napájanie zariadenia by nemalo prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre notebook, ktorý spotrebuje 100 W energie a chladničku, ktorá spotrebuje 300 W, bude príslušný menič 500 W a väčší.

4

Responsive image

Bezpečnosť predovšetkým

Menič bol vybavený množstvom potrebných bezpečnostných opatrení na ochranu používateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to aj certifikáty CE a RoHS, ktoré sú zárukou bezpečnosti. Patrí medzi ne:

 • Poistka, ktorá chráni pripojené zariadenia pred prepätiami
 • Ochrana proti skratu
 • Indikácia nesprávneho napätia akumulátora
 • Ochrana pred prebitím batérie

inv15-3int

Responsive image

Prečo čistá sínusová vlna?

Výber konvertora s čistým (alebo plným) sínusoidom je najbezpečnejšie riešenie, pretože je rovnaký ako v európskych zásuvkách. Menič s takýmto signálom umožňuje napájať všetky zariadenia, dokonca aj tie najcitlivejšie na aktuálne parametre. Výber čistej sínusovej vlny zabezpečí že sa nemusíte starať o prácu pripojených zariadení!

čista a modifikovaná

Responsive image

Všetko, čo potrebujete po ruke

Sada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo pre bezpečnú prevádzku vášho zariadenia:

 • Vodiče pre priame pripojenie k batérii
 • Kábel, ktorý umožňuje pripojenie meničov k zásuvke zapaľovača
 • Dve náhradné poistky
 • Používateľská príručka
5

Dodatočné parametre

Kategória: 300W
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 0.84 kg
Efektívnosť: 85%
Farba: Čierna
Identifikátor: Dióda LED
Iný chladiaci ventilátor: Turbo chladenie
Kód produktu: INV14
Obsahuje: 1x pripojovací kábel pre zásuvku zapaľovača cigariet, 1x pripojovací kábel svorky batérie, 2x poistka
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti prepätiu: Áno
Okamžitý výkon: 600W (impulz)
Rozmer: 6,5x10,9x20,1 cm
Stav: Nový
Stav výstupného napätia: čistá sínusoida
V zostave: 1x pripájací kábel zapaľovača, 1x pripájací kábel pre svorku batérie, 2x poistka
Váha: 836 g
Vstupné napätie: 24V DC
Výkon: 300W (nepretržitý)
Výrobca: Green Cell
Výstup: 1x sieťová zásuvka, 1x USB port (5V / 1A-2.1A)
Výstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230V AC
Záruka: 24 Mesiacov
Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
R Avatar autora Menic 11.10.2019 16:41
Funguje bezvadne,lapop nabija aj pri plnej prevadzke.
Odpovedať
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TI Avatar autora | 6.6.2021
Odporúčam…