Automobilový menič napätia Green Cell ® Voltage Car Inverter 12V to 230V, 500W/1000W

Kód: INV03DE
Akcia Tip
€38,66 –11 %
Automobilový menič napätia Green Cell ® Voltage Car Inverter 12V to 230V, 500W/1000W
€38,66 –11 % €34,44 / ks €28,70 bez DPH
Skladom
 • Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické zariadenia všade, kde sa nachádzate, mimo zdroja elektrickej energie
 • Univerzálnosť - menič Green Cell má nielen sieťové zásuvky, ku ktorým môžete pripojiť elektrické zariadenia, ale aj port USB na nabíjanie menších prístrojov, ako je napríklad smartfón alebo tablet
 • 100% bezpečnosť - bez obáv prepätia, vaše zariadenie je vždy vďaka meniču Green Cell v bezpečí. Menič má množstvo ochrán a certifikácií, takže funguje hladko
 • Modifikovaná sínusová vlna - zahŕňa jednoduchšiu konštrukciu konvertora, ktorá zabezpečuje nižšiu poruchovosť. Menič s modifikovanou sínusovou vlnou umožňuje stabilnú prevádzku zariadení, ako sú nabíjačky, počítače, LED lampy..

Detailné informácie

Podrobný popis

vsad na mobilnosť menič inv

Responsive image

Neobmedzené možnosti

Menič, tiež nazývaný ako invertor je zariadenie, ktorého úlohou je zmeniť jednosmerné napätie z automobilovej batérie alebo zásuvky zapaľovača na ~ 230V AC. Presne rovnaký signál sa nachádza v každej domácej zásuvke (typ E) v celej Európe. Menič je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí chcú cestovať autom, karavanom alebo kamiónom. Ideálne pre miesta, kde nie je priamy prístup do zásuvky. Príklady zariadení, ktoré môžu byť napájané pomocou meniča sú:

 • Laptop
 • Svetlo
 • Ohrievač
 • Kanvica
 • Lampa LED
 • Nabíjačka
 • Smartfón
 • Tablet
 • Reproduktor

inv15-1

Responsive image

Premyslený dizajn

Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby bolo používanie čo najpohodlnejšie. Predná časť meniča je vybavená sieťovou zásuvkou prispôsobenou konektorom používaným v celej Európe a portom USB, vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartphone, tablet alebo akékoľvek iné zariadenie s možnosťou pripojenia cez port USB.

Na zadnej strane meniča je ventilátor zabezpečujúci správne chladenie zariadenia a kladné a záporné póly, na ktoré sú priskrutkované vodiče vedúce k napájaciemu zdroju. Správna činnosť meniča je signalizovaná svietením zelenej diódy.

Celý menič je uzavretý v malom, ale veľmi odolnom puzdre. Je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolný voči mechanickému poškodeniu a otrasom počas jazdy. Navyše, vďaka použitým materiálom je invertor veľmi ľahký.

inv15-2int

Responsive image

Parametre, na ktorých záleží

Pri hľadaní konvertora dávajte pozor na parametre ako napätie [V] a výkon [W].

Toto je rozhodujúce, pretože voľba meniča so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožní prevádzku našich zariadení.

Napätie

Prvým určovaným parametrom je napätie našej batérie, ktoré by malo byť plne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči. Najbežnejšia hodnota napätia je 12V, vyskytujúca sa v osobných automobiloch, karavanoch a niektorých nákladných automobiloch a 24V, používaná hlavne v nákladných autách.

Sila

Pri výbere napätia je potreba sa rozhodnúť, aký výkonový menič bude vhodný. Je to kľúčový aspekt, pretože nás informuje, koľko a aké vybavenie je schopné dodávať elektrickú energiu. Ak chceme pripojiť vybrané zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, aký výkon zariadenie spotrebuje (ak chcete pripojiť väčší počet zariadení, mali by sa spočítať). Napájanie zariadenia by nemalo prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre notebook, ktorý spotrebuje 100 W energie a chladničku, ktorá spotrebuje 300 W, bude príslušný menič 500 W a väčší.

4

Responsive image

Bezpečnosť predovšetkým

Menič bol vybavený množstvom potrebných bezpečnostných opatrení na ochranu používateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to aj certifikáty CE a RoHS, ktoré sú zárukou bezpečnosti. Patrí medzi ne:

 • Poistka, ktorá chráni pripojené zariadenia pred prepätiami
 • Ochrana proti skratu
 • Indikácia nesprávneho napätia akumulátora
 • Ochrana pred prebitím batérie

inv15-3int

Responsive image

Prečo modifikovaná sínusová vlna?

Použitie modifikovaného sínusoidu zaručuje jednoduchú konštrukciu konvertora, vďaka ktorej má menič menej zlyhania a jeho hmotnosť je veľmi nízka.

čista a modifikovaná

Responsive image

Všetko, čo potrebujete po ruke

Sada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo pre bezpečnú prevádzku vášho zariadenia:

 • Vodiče pre priame pripojenie k batérii
 • Kábel, ktorý umožňuje pripojenie meničov k zásuvke zapaľovača
 • Dve náhradné poistky
 • Používateľská príručka
5

Dodatočné parametre

Kategória: Meniče napätia
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 0.9 kg
Efektívnosť: 85%
Farba: Čierna
Identifikátor: Dióda LED
Iný chladiaci ventilátor: Turbo chladenie
Kód produktu: INV03DE
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti prepätiu: Áno
Okamžitý výkon: 1000W (impulz)
Rozmer: 6,5x10,9x22,3 cm
Stav: Nový
Stav výstupného napätia: Modifikovaná sínusoida
Váha: 900 g
Vstupné napätie: 12V DC
Výkon: 500W (nepretržitý)
Výrobca: Green Cell
Výstup: Výstup: 1x sieťová zástrčka, 1x port USB (5V / 1A-2.1A)
Výstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230V AC
Záruka: 24 Mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: