Menič napätia 12V na 230V Modifikovaná sinusoida 1500W

Kód: INV25
€105,32 –6 %
Menič napätia  12V na 230V Modifikovaná  sinusoida 1500W
€105,32 –6 % €99,48 / ks €82,90 bez DPH
3-4 prac.dní
  • Vždy majte pripojenie - Invertor je zariadenie, ktoré umožňuje používať elektrické zariadenia všade , aj keď nie ste pri zdroji energie
  • Univerzálny - Invertor Green Cell má nielen elektrické zásuvky na pripojenie elektrických zariadení , ale aj port USB na nabíjanie menších zariadení, ako sú smartphony a tablety.
  • Absolútna bezpečnosť - nemusíte sa obávať prepätia. Menič má celý rad bezpečnostných prvkov a bezpečnostných certifikátov, ktoré zabezpečujú plynulú prevádzku
  • Pure Sinus - perfektne spolupracuje so zariadeniami, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie rovnakým prúdom ako v zásuvke . Patria sem vŕtačky, stavebné stroje, solárne systémy, kachle a čerpadlá ústredného kúrenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Neobmedzené možnosti

 

Invertor je zariadenie, ktoré mení jednosmerné napätie z automobilového akumulátora alebo automobilu na striedavý prúd ~ 230V . Presne ten istý signál je v každej zástrčke v Európe. Invertor je vynikajúcou voľbou pre každého, kto cestuje autom, karavanom alebo nákladným autom. Bude perfektný na miestach bez priameho prístupu k zástrčkám.

 
 

laptop

ohrievač

kanvice

Zdroj

 Premyslená konštrukcia

 

Prístroj bol navrhnutý pre najvyššie pohodlie pri používaní. Predná strana meniča je vybavená hlavnou zásuvkou prispôsobenou zástrčkám používaným v Anglicku. Má tiež port USB , vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartphone, čítačku elektronických kníh alebo akékoľvek iné zariadenie, ktoré sa dá pripojiť cez port USB.

Na zadnej strane meniča je ventilátor, ktorý zaisťuje správne chladenie zariadenia .

Celá bola uzavretá v VEĽKOM, Celá bola uzavretá v VEĽKOM, ale veľmi odolnom obale. Je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolná voči všetkým mechanickým poškodeniam a nárazom počas jazdy . Navyše, vďaka použitým materiálom je menič veľmi ľahký.

 Záleží na parametroch

 

Pri hľadaní prevodníka dávajte pozor na parametre ako napätie [V] a výkon [W] . Je to rozhodujúce, pretože výber prevodníka so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožňuje našim zariadeniam pracovať.

 

Prvým určeným parametrom je napätie našej batérie, ktoré by malo byť úplne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči . Najbežnejšia hodnota napätia je 12 V, ktorá sa vyskytuje v automobiloch, kempingoch a niektorých nákladných automobiloch, a 24 V, ktorá sa používa hlavne v nákladných automobiloch.


Po výbere napätia sa rozhodnite, aký výkon meniča bude vhodný. Má kľúčový aspekt, pretože nám hovorí, koľko a do akých zariadení je schopná dodávať elektrinu . Ak chceme pripojiť vybraté zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, akú spotrebu energie (ak chcete pripojiť viac zariadení, je potrebné sčítať sily). Výkon vášho zariadenia by nemal prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre prenosný počítač, ktorý spotrebuje 100 W energie, a chladničku, ktorý spotrebuje 300 W, bude vhodný menič 500 W a väčší.

 

Prečo modifikovaná sínusová vlna?

 

Použitie upraveného sínusoidu zabezpečuje jednoduchú konštrukciu prevodníka, vďaka ktorej má menič menšie poruchy a jeho hmotnosť je veľmi nízka.

 
 

Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú teplotu, aby sa zaistila správna teplota zariadenia. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov a dokonale zladené s rámom, zaisťuje nekompromisné ticho a súčasne vysoký výkon .

 
 

Tichá
prevádzka

Vysoký
výkon

Vynikajúca
trvanlivosť

 

Bezpečnosť na prvom mieste

 

Striedač je vybavený množstvom nevyhnutných ochranných opatrení na ochranu užívateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, čo znamená záruku bezpečnosti . Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti sú všetky invertory Green Cell vybavené vymeniteľnými poistkami , ktoré poskytujú ochranu meniča a pripojených zariadení. Výmena poistky je veľmi jednoduchá a nemala by spôsobiť žiadne problémy. S každým meničom sú zahrnuté náhradné poistky, aby sa zaistila bezpečnosť pri používaní a čo najdlhšia životnosť zariadenia.

 
 

Ochrana proti skratu

Monitorovanie napätia

Vymeniteľné
poistky

Tepelná ochrana

 


Všetko, čo potrebujete, po ruke

 

Sada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo pre bezpečnú prevádzku vášho zariadenia:

  • / Káble, ktoré umožňujú priame pripojenie k akumulátoru
  • / Náhradné poistky
  • / Používateľská príručka
 


Dodatočné parametre

Kategória: Meniče napätia
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 1 kg
Efektívnosť: 85%
Farba: Čierna
Identifikátor: Dióda LED
Iný chladiaci ventilátor: Turbo chladenie
Nepretržitý výkon: 1500W
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti prepätiu: Áno
Okamžitý výkon: 3000W (impulz)
Rozmer: 27,0 x 17,8 x 7,6 cm
Spotreba energie bez zaťaženia: 1,38A
Stav výstupného napätia: Modifikovaná sínusoida
Vstupné napätie: 12V DC
Výstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230V AC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: