Xiaomi Mi Roborock 2 S55 - inteligentný čistiaci vysávač - čierny

Kód: AK66
ZadarmoZadarmo €479,92 –12 %
Xiaomi Mi Roborock 2 S55 - inteligentný čistiaci vysávač - čierny
€479,92 –12 % €421,06 / ks €350,88 bez DPH
Prever dostupnosť
Položka bola vypredaná…
  • Zabudnite na upratovanie - Xiaomi Roborock S55 to urobí za vás, dokonca aj vo vašej neprítomnosti. Je vybavený funkciou vysávania a čistenia podlahy. EU verzia, so Slovenskou zástrčkou, manuálom a zárukou!
  • Inovatívny mapovací systém vytvára v pamäti vysávača mapu miestností, vďaka ktorej môže lepšie plánovať trasu vysávania tak, aby nebol vynechaný žiadny priestor vo vašom domove.
  • Vysoký výkon - Xiaomi Roborock S55, napriek svojej malej veľkosti, má lepší sací výkon ako tradičné vysávače. Vysoká kapacita batérie vám umožní vysať až 250 m2
  • Aplikácia Mi Home - dostupná na systémoch Android aj iOS, vám umožní spúšťať a ovládať vysávač, nech ste kdekoľvek. Vysávač je kompatibilný s Google Home a Amazon Alexa

Detailné informácie

Podrobný popis

čierny vysávač

Inteligentný čistiaci robot

Xiaomi Roborock 2 S55 je inteligentný vysávač, vďaka ktorému zabudnete na upratovanie. Stačí pripojiť vysávač a dokovaciu stanicu a nechať vysávač riadiť a čistiť Váš byt. Keď skončí vráti sa späť na dokovaciu stanicu. Vysávač má funkcie vysávania a umývania. V prvej jazde ťahá odpadky a prach, ktorý leží v jeho ceste. Potom mopovacia utierka rovnomerne nasiaknutá vodou trie podlahu, čo vám umožní dôkladne sa zbaviť všetkých nečistôt.


Roborock je schopný vysať až 250m2 na jedno nabitie. To zaisťuje výkonná lítium-iónová batéria s kapacitou 5200mAh. Pri nízkej úrovni nabitia sa vysávač automaticky vráti do dokovacej stanice, aby sa batéria dobila. Nabíjanie je veľmi rýchle a trvá len 120 minút.

čierny 1

Odstraňuje všetky nečistoty

Sací výkon je 2000 Pa, čo je lepší výsledok, ako dosahuje tradičný vysávač.

S pomocou originálneho odsávacieho systému, vysávač generuje vysoký statický tlak, ktorý v kombinácii s hlavnou kefou a bočnou kefou vám umožní nasať všetky nečistoty! Žiadny iný vysávač tejto triedy sa nemôže pochváliť touto silou.

Dôležitým prvkom vysávača je aj HEPA filter, ktorý absorbuje mikročastice, roztoče a baktérie. Je to systém, ktorý sa používa aj v čističkách vzduchu. Je pokrytá vodotesným teflónom, ktorý umožňuje jeho pranie priamo pod vodou. Filtre v iných zariadeniach to neumožňujú!

čierny 2

Vynikajúce plánovanie čistenia

Vysávač zaisťuje dôkladné vysávanie každej časti miestnosti vďaka inovatívnemu mapovaciemu systému. Roborock priebežne 1800 krát za minútu, skenuje izby so vstavanými lasermi LDS (Laser Detect System), vďaka čomu vie, kde už bol a ktorý ešte potrebuje navštíviť. Okrem toho laser pomáha identifikovať najviac znečistené povrchy, čo umožňuje častejšie vysávanie.

Aby sa predišlo akýmkoľvek prekážkam, bol Roborock vybavený senzormi SLAM, postavenými nad laserom. Ich úlohou je odhaliť objekty a zabrániť kolíziám. Senzor detekuje a obchádza objekty, ktoré stoja v jeho ceste.

Xiaomi Roborock S55 zvláda aj prekážky. Vďaka mobilnému podvozku dokáže ovládať prekážky až do výšky 2 cm. Nemusíte sa starať o prahy v byte. Vysávač má tiež snímač výškomeru, ktorý zaručuje bezpečnosť, keď sa dostane na schody. Potom sa automaticky zastaví a vráti sa späť.

čierny 3

Inteligentné ovládanie aplikácie Mi Home

Aplikácia Mi Home vám poskytuje plnú kontrolu nad prácou vysávača, vrátane diaľkového zapnutia zariadenia, keď ste mimo domova, presného označenia čistiacich priestorov alebo zmeny sacieho výkonu. Nech ste kdekoľvek, môžete sa rozhodnúť, či chcete čistiť iba obývaciu izbu, spálne a možno len časť miestnosti - stačí si vybrať oblasť v aplikácii Mi Home. Môžete tiež vytvoriť plán, vysávač bude pracovať len v tých časoch, ktoré chcete. Prostredníctvom aplikácie môžeme tiež integrovať vysávač s Google Home alebo Amazon Alexa.


Pomocou aplikácie môžete ovládať aj váš vysávač ako akékoľvek diaľkovo ovládané zariadenie. Stačí prepnúť do manuálneho režimu a ste vodič. Zábava a upratovanie v jednom? Áno, je to možné!

čierny 4

Ďalšie funkcie

Dôležitou a užitočnou vlastnosťou Roborocku je inteligentná detekcia koberčekov na prispôsobenie pracovného režimu. Akonáhle vysávač identifikuje skutočnosť, že zostáva na koberci, automaticky zvýši sací výkon, aby presnejšie vytiahol všetky nečistoty. Po opustení koberca sa vráti k štandardnej práci.

Vysávač bol tiež navrhnutý na zníženie hluku. Niekoľko ochranných vrstiev umožňuje maximálne stlmenie jeho práce. Jeho objem nepresahuje 70 dB, čo je lepší výsledok ako tradičný vysávač.

čierny 5

Dodatočné parametre

Kategória: Ostatné
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 3.5 kg
Čas nabíjania: 150 min
Farba: Čierna
Hlasitosť: 70 dB
Kapacita: 5200 mAh
Kód produktu: AK66
Kompatibilný: Android, iOS
Obsahuje: Vysávač Mi Robot 2, dokovacia stanica, napájací kábel so zástrčkou, prídavný filter, prídavné mikrovlákno, 6 kapsúl pre nádrž na
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ovládanie: Aplikácia na telefón
Použité filtre: HEPA
Pripojenie: Wi-Fi
Rozmer: 35,3 x 35,0 x 9,65 cm
Spotreba energie: 42 W
Váha: 3,5 kg
Výkon motora: 2000 Pa
Výrobca: Xiaomi
Výrobca článkov: Xiaomi
Vzdialená komunikácia: Áno
Záruka: 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: