Menič napätia verzie PRO 12V na 230V 500W/1000W s USB portom

Kód: INVGC03
€42 –14 %
Menič napätia verzie PRO 12V na 230V 500W/1000W s USB portom
€42 –14 % €35,88 / ks €29,90 bez DPH
Skladom
  • Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické prístroje kdekoľvek ste, a to aj mimo zdroja energie
  • Všestrannosť - invertor Green Cell PRO má nielen sieťové zásuvky, ku ktorým môžete pripájať elektrické zariadenia, ale aj USB port na nabíjanie menších zariadení, ako je smartphone alebo tabletov.
  • Plná bezpečnosť - nebojte sa prepätia, so zariadením Green Cell je vaše zariadenie vždy v bezpečí. Menič má množstvo ochrán a certifikátov, aby pracoval bez prerušenia
  • Modifikovaná sínusová vlna - je spojená s jednoduchšou konštrukciou meniča, ktorá zaisťuje nižšiu poruchovosť. Prevodník s upravenou sínusovou vlnou umožňuje stabilnú prevádzku zariadení, ako sú napájacie zdroje, počítače, LED žiarovky ...

Detailné informácie

Podrobný popis

 

1

Skvelé možnosti v malom balení

Menič , tiež známy ako invertor alebo menič napätia , je zariadenie, ktorého úlohou je meniť jednosmerné napätie z batérie alebo zásuvky zapaľovača na AC ~ 230V. Presne rovnaké napätie sa nachádza v každej zásuvke pre domácnosť v celej Európe. Prevodník je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí idú autom, obytným autom alebo nákladným autom - vďaka nemu budete môcť voľne používať všetky potrebné prístroje, ktoré na fungovanie vyžadujú zásuvku.

2

Prečo PRO menič ?

Menič Green Cell PRO sa vyznačujú použitím tých najkvalitnejších komponentov, vďaka čomu sú mimoriadne efektívne a odolné. To umožňuje ich bezproblémové použitie vo fotovoltaických zariadeniach, ktoré sa pomaly okrem iného stávajú energetickým štandardom domácnosti, člny a solárne karavany.

 

Príslušenstvo obsiahnuté v súprave obsahuje:

/ Kábel na pripojenie prevodníkov k zásuvke zapaľovača
/ Káble na pripojenie k batérii sú zakončené krokosvorkami
/ Používateľská príručka

3

Premyslený dizajn

Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho používanie bolo čo najpohodlnejšie. Predná strana prevodníka je vybavená zásuvkou prispôsobenou na zástrčky používané v celej Európe a USB portom, vďaka ktorému môžeme nabíjať Váš smartphone, čítačku elektronických kníh a akékoľvek ďalšie zariadenie, ktoré je možné pripojiť prostredníctvom USB portu.

V zadnej časti meniča je umiestnený ventilátor, ktorý zaisťuje adekvátne chladenie zariadenia.

Celé je to uzavreté v malom, ale zároveň veľmi odolnom kryte. Je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu a nárazom počas cesty. Vďaka použitým materiálom je navyše menič veľmi ľahký.

menic-napaetia-green-cell-cell-500w-1000w-napajaci-menic-12-v-az-230-v-usb

Parametre, na ktorých záleží

Pri hľadaní meniča venujte pozornosť parametrom, ako sú napätie [V] a výkon [W]. To je zásadné, pretože výber prevodníka so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom nedovolí našim zariadeniam pracovať.

Napätie :

  • Prvým parametrom, ktorý sa má určiť, ktoré by malo byť úplne v súlade s napätím uvedeným v meniču . Najbežnejšie napätie je 12V, ktoré sa nachádza v osobných automobiloch, obytných vozidlách a niektorých nákladných vozidlách, a 24 V, ktoré sa používajú hlavne v nákladných vozidlách.

Výkon :

  • Po výbere napätia sa musíte rozhodnúť, aký výkon striedača bude vhodný. Má to kľúčový aspekt, pretože nám hovorí, koľko a aké zariadenia môže dodávať s elektrinou. Ak chceme k meniču pripojiť vybrané zariadenie, musíme skontrolovať príkon na typovom štítku (ak chcete pripojiť viac zariadení, súčet výkonov). Energia spotrebovaná vašim prístrojom by nemala presiahnuť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre notebook s príkonom 100 W a ohrievač s príkonom 300 W bude vhodný menič s výkonom 500 W a viac.

4

Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor stráži správnu teplotu prístroja, ktorý sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú prevádzkovú teplotu. Vďaka najkvalitnejším materiálom a dokonalému prispôsobeniu k krytu zaistí nekompromisné ticho pri zachovaní vysokej účinnosti.

7

V prvom rade bezpečnosť

Menič je vybavený radom potrebných bezpečnostných opatrení na ochranu používateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, ktoré zaručujú bezpečnosť.

Meniče napätia Green Cell majú vymeniteľnú poistku, ktorá je nevyhnutnou ochranou prevodníka a pripojených zariadení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a nemala by nikomu robiť žiadne problémy.

 

 

 

Bezpečnosť
proti skratu

Monitorovanie
napätie a prúd

Vstavaná
poistka

Ochrana
teploty

 

Dodatočné parametre

Kategória: 500W
Záruka: 12Mesiacov
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
EA Avatar autora | 17.5.2021
Som spokojny.