Automobilový menič napätia Green Cell ® Voltage Car Inverter 12V to 230V, 500W/1000W

Kód: INV03DE
Akcia Tip
€38,66 –11 % €34,44 / ks €28,70 bez DPH
Skladom
  • Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické zariadenia všade, kde sa nachádzate, mimo zdroja elektrickej energie
  • Univerzálnosť - menič Green Cell má nielen sieťové zásuvky, ku ktorým môžete pripojiť elektrické zariadenia, ale aj port USB na nabíjanie menších prístrojov, ako je napríklad smartfón alebo tablet
  • 100% bezpečnosť - bez obáv prepätia, vaše zariadenie je vždy vďaka meniču Green Cell v bezpečí. Menič má množstvo ochrán a certifikácií, takže funguje hladko
  • Modifikovaná sínusová vlna - zahŕňa jednoduchšiu konštrukciu konvertora, ktorá zabezpečuje nižšiu poruchovosť. Menič s modifikovanou sínusovou vlnou umožňuje stabilnú prevádzku zariadení, ako sú nabíjačky, počítače, LED lampy..

Detailné informácie

Jednotka na trhu
Jednotka na trhu
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Podrobný popis

Green cell inverter

Choose mobility

Neobmedzené možnosti

Menič je zariadenie, ktoré mení jednosmerné napätie z automobilového akumulátora alebo automobilu na striedavý prúd ~ 230V . Presne ten istý signál je v každej zástrčke v Európe. Invertor je vynikajúcou voľbou pre každého, kto cestuje autom, karavanom alebo nákladným autom. Bude perfektný na miestach bez priameho prístupu k zástrčkám.

laptop
ohrievač
kanvice
zdroj

Premyslená konštrukcia

Zariadenie bolo navrhnuté pre najvyššie pohodlie pri používaní. Predná strana meniča je vybavená hlavnou zásuvkou prispôsobenou zástrčkám používaným v EU. Má tiež port USB , vďaka ktorému môžeme nabíjať Váš smartphone, čítačku elektronických kníh alebo akékoľvek iné zariadenie, ktoré sa dá pripojiť cez port USB.

Na zadnej strane meniča je ventilátor, ktorý zaisťuje správne chladenie zariadenia .

Celé zariadenie bola uzavretá v malom a veľmi odolnom kryte. Je vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolná voči všetkým mechanickým poškodeniam a nárazom počas jazdy . Navyše, vďaka použitým materiálom je menič veľmi ľahký.


Záleží na parametroch

Pri hľadaní meniča dávajte pozor na parametre ako napätie [V] a výkon [W] . Je to rozhodujúce, pretože výber meniča so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožňuje našim zariadeniam pracovať.

Voltage

Prvým určeným parametrom je napätie Vašej batérie, ktoré by malo byť úplne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči . Najbežnejšia hodnota napätia je 12 V, ktorá sa vyskytuje v automobiloch, kempingoch a niektorých nákladných automobiloch, a 24 V, ktorá sa používa hlavne v nákladných automobiloch.

Power

Po výbere napätia sa rozhodnite, aký výkon meniča bude vhodný. Má kľúčový aspekt, pretože nám hovorí, koľko a do akých zariadení je schopná dodávať elektrinu . Ak chceme pripojiť vybraté zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, akú spotrebu energie (ak chcete pripojiť viac zariadení, je potrebné sčítať sily). Výkon vášho zariadenia by nemal prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre prenosný počítač, ktorý spotrebuje 100 W energie, a chladničku, ktorý spotrebuje 300 W, bude vhodný menič 500 W a väčší.

Prečo čistá sinusová vlna?

Výber meniča s čistým (inak plným) sínusoidom je najbezpečnejším riešením , pretože je to ten istý prúd ako v zásuvkách v Európe. Menič s takýmto signálom vám umožní napájať všetky zariadenia, aj tie najcitlivejšie na aktuálne parametre . Pri výbere čistej sinusovej vlny sa nemusíte starať o prácu pripojených zariadení!Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú teplotu, aby sa zaistila správna teplota zariadenia. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov a dokonale zladené s rámom, zaisťuje nekompromisné ticho a súčasne vysoký výkon .

Tichá prevádzka
Vysoký výkon
Vynikajúca trvanlivosť

Bezpečnosť na prvom mieste


  • Menič napätia je vybavený množstvom nevyhnutných ochranných opatrení na ochranu užívateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, čo znamená záruku bezpečnosti . Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti sú všetky invertory Green Cell vybavené vymeniteľnými poistkami , ktoré poskytujú ochranu meniča a pripojených zariadení. Výmena poistky je veľmi jednoduchá a nemala by spôsobiť žiadne problémy. S každým meničom sú zahrnuté náhradné poistky, aby sa zaistila bezpečnosť pri používaní a čo najdlhšia životnosť zariadenia.


Ochrana proti skratu
Monitorovanie napätia
Vymeniteľné poistky
Tepelná ochrana

Všetko, čo potrebujete, po rukeSada obsahuje najdôležitejšie príslušenstvo pre bezpečnú prevádzku vášho zariadenia:

  • / Káble, ktoré umožňujú priame pripojenie k akumulátoru
  • / Náhradné poistky
  • / Používateľská príručka


Dodatočné parametre

Kategória: 500W
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 0.9 kg
Efektívnosť: 85%
Farba: Čierna
Identifikátor: Dióda LED
Iný chladiaci ventilátor: Turbo chladenie
Kód produktu: INV03DE
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti prepätiu: Áno
Okamžitý výkon: 1000W (impulz)
Rozmer: 6,5x10,9x22,3 cm
Stav: Nový
Stav výstupného napätia: Modifikovaná sínusoida
Váha: 900 g
Vstupné napätie: 12V DC
Výkon: 500W (nepretržitý)
Výrobca: Green Cell
Výstup: Výstup: 1x sieťová zástrčka, 1x port USB (5V / 1A-2.1A)
Výstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230V AC
Záruka: 24 Mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: