WiFi 6 routery

WiFi 6 routery sú najnovšou generáciou bezdrôtových smerovačov. Používajú štandard 802.11ax, ktorý poskytuje rýchlejšie prenosové rýchlosti ako predchádzajúce generácie. WiFi 6 routery sú ideálne pre domácnosti s veľkým počtom zariadení, ktoré sú pripojené k internetu, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a herné konzoly. Poskytujú tiež stabilnejšiu a spoľahlivejšiu pripojenie ako predchádzajúce generácie.

WiFi 6 routery sú k dispozícii v rôznych cenových reláciách, takže si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Ak hľadáte najnovší a najrýchlejší bezdrôtový smerovač, WiFi 6 router je pre vás tou správnou voľbou.

Najpredávanejšie

WiFi Router, WiFi6 AX1800 Dual Band, 5x RJ45 1000Mb/s, Totolink X5000R
€84 –28 %
Pôvodne: €84  (–28 %)
€60
(€50 bez DPH)
1 položiek celkom

Tu sú niektoré z výhod používania WiFi 6 routera:

  • Rýchlejšie prenosové rýchlosti: WiFi 6 routery poskytujú rýchlejšie prenosové rýchlosti ako predchádzajúce generácie, až do 9,6 Gbps. To znamená, že môžete prenášať súbory rýchlejšie, streamovať videá vo vyššom rozlíšení a hrať online hry bez oneskorenia.
  • Stálejšia a spoľahlivejšia pripojenie: WiFi 6 routery poskytujú stabilnejšie a spoľahlivejšiu pripojenie ako predchádzajúce generácie. To je preto, že používajú širší kanál a majú lepšiu schopnosť zvládať rušenie.
  • Viac zariadení: WiFi 6 routery môžu podporovať viac zariadení pripojené k internetu ako predchádzajúce generácie. To je ideálne pre domácnosti s veľkým počtom zariadení, ktoré sú pripojené k internetu, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a herné konzoly.

Ak hľadáte nový bezdrôtový smerovač, WiFi 6 router je pre vás tou správnou voľbou. Poskytuje rýchlejšie prenosové rýchlosti, stabilnejšie a spoľahlivejšie pripojenie a podporuje viac zariadení.

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát