WiFi 5 routery

Wifi 5 routery sú najnovšou generáciou bezdrôtových smerovačov. Používajú štandard 802.11ac, ktorý poskytuje rýchlejšie prenosové rýchlosti ako predchádzajúce generácie. Wifi 5 routery sú ideálne pre domácnosti s veľkým počtom zariadení, ktoré sú pripojené k internetu, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a herné konzoly. Poskytujú tiež stabilnejšiu a spoľahlivejšiu pripojenie ako predchádzajúce generácie.

Wifi 5 routery sú k dispozícii v rôznych cenových reláciách, takže si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám a rozpočtu. Ak hľadáte najnovší a najrýchlejší bezdrôtový smerovač, Wifi 5 router je pre vás tou správnou voľbou.

Najpredávanejšie

TP-Link Archer C6 | WiFi router | AC1200, MU-MIMO, Dual Band, 5x RJ45 1000 Mb/s
€60 –20 %
Pôvodne: €60  (–20 %)
€48
(€40 bez DPH)
2 položiek celkom
TP-Link Archer C6 | WiFi router | AC1200, MU-MIMO, Dual Band, 5x RJ45 1000 Mb/s
Akcia Novinka
€60 –20 %
€40 bez DPH
€48

Rýchly Wi-Fi pre náročné úlohy: Dvojpásmová sieť AC1200 (2.4GHz + 5GHz) pre plynulé streamovanie...

TL-ARCHER C6

Tu sú niektoré z výhod používania Wifi 5 routera:

  • Rýchlejšie prenosové rýchlosti: Wifi 5 routery poskytujú rýchlejšie prenosové rýchlosti ako predchádzajúce generácie, až do 3,5 Gbps. To znamená, že môžete prenášať súbory rýchlejšie, streamovať videá vo vyššom rozlíšení a hrať online hry bez oneskorenia.
  • Stálejšia a spoľahlivejšia pripojenie: Wifi 5 routery poskytujú stabilnejšie a spoľahlivejšie pripojenie ako predchádzajúce generácie. To je preto, že používajú širší kanál a majú lepšiu schopnosť zvládať rušenie.
  • Viac zariadení: Wifi 5 routery môžu podporovať viac zariadení pripojené k internetu ako predchádzajúce generácie. To je ideálne pre domácnosti s veľkým počtom zariadení, ktoré sú pripojené k internetu, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a herné konzoly.

Ak hľadáte nový bezdrôtový smerovač, Wifi 5 router je pre vás tou správnou voľbou. Poskytuje rýchlejšie prenosové rýchlosti, stabilnejšie a spoľahlivejšie pripojenie a podporuje viac zariadení.

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát