Optické patchcordy

Optické patchcordy sú krátke káble, ktoré sa používajú na pripojenie optických zariadení. Sú vyrobené z optického vlákna, ktoré je pokryté ochranným plášťom. Optické patchcordy sa dodávajú v rôznych dĺžkach a farbách.

Optické patchcordy sa používajú na pripojenie zariadení, ako sú optické prepínače, optické rozvádzače a optické smerovače. Optické patchcordy sa tiež používajú na pripojenie zariadení, ako sú optické počítače a optické servery. Optické patchcordy sú dôležitou súčasťou optických sietí. Pomáhajú pripojiť zariadenia v sieti a umožňujú prenos dát medzi zariadeniami.

Tu je niekoľko tipov na výber optického patchcordu:

  • Zvážte typ zariadenia, ktoré chcete pripojiť.
  • Zvážte dĺžku patchcordu, ktorú potrebujete.
  • Zvážte farbu patchcordu, ktorú chcete.
  • Zvážte cenu patchcordu.

 

Najpredávanejšie

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 20m, Extralink.
 
€8,34
(€6,95 bez DPH)
Patchcord SC/APC-SC/APC 30m | Jednomodový, Simplex, 3mm, 30m
€10,80 –40 %
Pôvodne: €10,80  (–40 %)
€6,48
(€5,40 bez DPH)
19 položiek celkom
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 20m, Extralink.
€6,95 bez DPH
€8,34

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 20m, Extralink.

EX.1544
Patchcord | SC/APC-SC/APC | LSZH, Single mode, Simplex, G.657A1, 3mm, 30m, white, Extralink
€10,10 bez DPH
€12,12

Patchcord | SC/APC-SC/APC | LSZH, Single mode, Simplex, G.657A1, 3mm, 30m, white, Extralink

EX.14817
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A2, 3mm, 5m, Extralink
€3,95 bez DPH
€4,74

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A2, 3mm, 5m, Extralink

EX.18570
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single Mode, Duplex, G657A, 3mm, 2m, Extralink
€6,75 bez DPH
€8,10

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single Mode, Duplex, G657A, 3mm, 2m, Extralink

EX.1490
Patchcord | Extralink SC/APC-SC/APC | Round, drop, single mode, Simplex, G.657A2, 10m, Extralink
Akcia
€9,60 –50 %
€4 bez DPH
€4,80

Patchcord | Extralink SC/APC-SC/APC | Round, drop, single mode, Simplex, G.657A2, 10m, Extralink

EX.13322
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 7m, Extralink
€4,30 bez DPH
€5,16

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 7m, Extralink

EX.1582
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 15m, Extralink
Akcia
€8,40 –57 %
€3 bez DPH
€3,60

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 15m, Extralink

EX.12387
Patchcord |SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 2m, Extralink.
€3,20 bez DPH
€3,84

 Patchcord |SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 2m, Extralink.

EX.1551
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m, Extralink.
€2,85 bez DPH
€3,42

 Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m, Extralink.

EX.9113
Patchcord |SC/UPC-SC/UPC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.
Akcia
€4,80 –50 %
€2 bez DPH
€2,40

Patchcord |SC/UPC-SC/UPC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.

EX.8208
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.
Akcia
€4,80 –50 %
€2 bez DPH
€2,40

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.

EX.10253
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 15m, Extralink.
Akcia
€6 –20 %
€4 bez DPH
€4,80

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 15m, Extralink.

EX.2817
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 10m, Extralink.
€4,95 bez DPH
€5,94

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 10m, Extralink.

EX.12370
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 3m, Extralink.
€3,50 bez DPH
€4,20

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 3m, Extralink.

EX.1568
Patchcord | LC/UPC-SC/UPC | Single Mode, Simplex, G652D, 3mm, 3m, Extralink.
Akcia
€3,60 –50 %
€1,50 bez DPH
€1,80

Patchcord | LC/UPC-SC/UPC | Single Mode, Simplex, G652D, 3mm, 3m, Extralink.  

EX.12318
Patchcord | LC/UPC-SC/APC |  Single Mode, Simplex, 3mm, 2m, Extralink.
€3,35 bez DPH
€4,02

Patchcord | LC/UPC-SC/APC |  Single Mode, Simplex, 3mm, 2m, Extralink.  

EX.1391

Optické patchcordy sú dostupné v rôznych cenových hladinách. Je dôležité vybrať si patchcord, ktorý je kvalitný a ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Tu je niekoľko výhod používania optických patchcordov:

  • Vysoká rýchlosť prenosu dát
  • Dobrá odolnosť voči elektromagnetickým rušeniam
  • Dobrá životnosť
  • Nízka náročnosť na údržbu

Ak hľadáte spôsob, ako pripojiť optické zariadenia, optické patchcordy sú skvelou voľbou. Ponúka mnoho výhod, vrátane vysokej rýchlosti prenosu dát, dobrej odolnosti voči elektromagnetickým rušeniam a dlhej životnosti.

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát