16 položiek celkom
Zváračka optických vlákien | 7800mAh, LED lampa, LCD 5,1, Extralink AI-8C
Novinka
€1 221,05 bez DPH
€1 465,26
EX.16118
Skrinka na optické vlákna | 2 core, Extralink Agnes |
Novinka
€1,40 bez DPH
€1,68
EX.0714
Pero na kontrolu vlákien | lokalizátor porúch, dosah 5km, 1mW Extralink VFL
Novinka
EX.8116
Extralink SC/UPC | Adaptér | Singlemode, Simplex, modrý
Novinka
€0,50 bez DPH
€0,60
EX.2633
Extralink SC/APC | Adaptér | Single Mode, Simplex, zelený
Novinka
€0,50 bez DPH
€0,60
EX.2114
Extralink LC/UPC | Adaptér | Jednoduchý režim, Simplex
Novinka
€1,80 bez DPH
€2,16
EX.3500
Rozvodná skriňa optických vlákien | 6 core .Extralink Sonia
Novinka
€10,20 bez DPH
€12,24
EX.7911
Odizolovač z optických vlákien  | 2-3mm, 0.9mm, 0.125mm Extralink CFS-3
Novinka
€14,70 bez DPH
€17,64
EX.15333
Extralink Emma V2 |Optický box  | 16 jadro , biela, min-span
Novinka
€17,10 bez DPH
€20,52
EX.12158 MID-SPAN
Čistiace obrúsky na čistenie optických vlákien 280 ks
Novinka
€7,35 bez DPH
€8,82
EX.0219
Zváračka z optických vlákien | 7800mAh battery, LED lamp, LCD 5,1
Novinka
€1 309,85 bez DPH
€1 571,82
EX.16125
Rezač na  optické vlákna
Novinka
€65,70 bez DPH
€78,84
EX.15357
Extralink GPON C+ | SFP Module | OLT Hisense
Novinka
€32,30 bez DPH
€38,76
EX.30998
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015