31 položiek celkom
Extralink 1:8 PLC SC/APC | Rozdeľovač | 900 um, 1,5 m
Novinka
€9,95 bez DPH
€11,94
EX.0660
Interný | Sieťový kábel, skrútené páry| 305m |Extralink CAT5E FTP (F/UTP)
Novinka
€127,85 bez DPH
€153,42
EX.18259
Extralink 48F | Optický kábel | 1kN, FRP, Single mode, G652D 6,4 mm, mikrotrubka, 2 km
Novinka
EX.13551
Extralink 144F | Optický kábel | Jeden režim, 12T12F G652D 8,8 mm, mikrotrubka, 2 km
Novinka
EX.15203
Sieťový kábel  CAT6 UTP (U/UTP) V2 Indoor  305M
Novinka
€162,60 bez DPH
€195,12
EX.10062
CAT6 FTP (F/UTP) V2 Outdoor | Twisted pair | 305M Extralink
Novinka
€189,95 bez DPH
€227,94
EX.10079
Extralink CAT5E FTP (F/UTP) V2 Outdoor | Twisted pair | 305M
Novinka
€143,30 bez DPH
€171,96
EX.8710
Sieťový kábel CAT5E SFTP (SF/UTP) V2 Outdoor  305M
Novinka
€180,20 bez DPH
€216,24
EX.16262
Extralink LC/UPC-LC/UPC | Patchcord | Single Mode, Simplex, 3mm, 2m
Novinka
€2,50 bez DPH
€3
EX.1360
Extralink SC/UPC-SC/APC | Patchcord | Single mode, Simplex, 3mm, 20m
Novinka
€6,35 bez DPH
€7,62
EX.1773
Extralink ODWAC-26 | Napínacia svorka | pre plochý kábel
Novinka
€1,80 bez DPH
€2,16
EX.7379
Datový kábel |Extralink CAT5E UTP (U/UTP) V2 Indoor  100M
Novinka
€42,80 bez DPH
€51,36
EX.19690
Hore
Ďalšie produkty
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015