Káble a vodiče

Káble a vodiče sú nevyhnutnou súčasťou každej elektrickej inštalácie. Používajú sa na prenos energie a údajov medzi rôznymi zariadeniami. Existuje mnoho rôznych typov káblov a vodičov, každý s vlastným účelom.

  • Optické patchcordy sú krátke káble, ktoré sa používajú na pripojenie optických zariadení. Sú vyrobené z optického vlákna, ktoré je pokryté ochranným plášťom. Optické patchcordy sa dodávajú v rôznych dĺžkach a farbách.
  • Svorky a držiaky sa používajú na upevnenie káblov a vodičov na mieste. Sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane kovu, plastu a dreva. Svorky a držiaky sa dodávajú v rôznych tvaroch a veľkostiach.
  • Rozbočovače optických vlákien sa používajú na rozdelenie signálu do viacerých káblov. Sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane skla a kremíka. Rozbočovače optických vlákien sa dodávajú v rôznych kapacitách a veľkostiach.
  • Optické káble sa používajú na prenos údajov medzi optickým zariadením a sieťou. Sú vyrobené z optického vlákna, ktoré je pokryté ochranným plášťom. Optické káble sa dodávajú v rôznych dĺžkach a farbách.
  • Patchcordy s krútenou dvojlinkou sa používajú na pripojenie zariadení, ktoré používajú krútenú dvojlinku, ako sú počítače, smerovače a modemy. Sú vyrobené z dvoch vodičov, ktoré sú skrútené okolo seba. Patchcordy s krútenou dvojlinkou sa dodávajú v rôznych dĺžkach a farbách.
  • Anténne káble a RF pigtaily sa používajú na pripojenie zariadení, ktoré používajú antény, ako sú televízory, rádioprijímače a vysielačky. Sú vyrobené z rôznych materiálov, vrátane kovu, plastu a skla. Anténne káble a RF pigtaily sa dodávajú v rôznych dĺžkach a farbách.

Pri výbere kábla alebo vodiča je dôležité zvážiť jeho účel, použité materiály, dĺžku a farbu. Je tiež dôležité vybrať si kábel alebo vodič, ktorý je kvalitný a ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Najpredávanejšie

24 položiek celkom
Patchcord | SC/APC-SC/APC | LSZH, Single mode, Simplex, G.657A1, 3mm, 30m, white, Extralink
€10,10 bez DPH
€12,12

Patchcord | SC/APC-SC/APC | LSZH, Single mode, Simplex, G.657A1, 3mm, 30m, white, Extralink

EX.14817
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A2, 3mm, 5m, Extralink
€3,95 bez DPH
€4,74

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A2, 3mm, 5m, Extralink

EX.18570
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single Mode, Duplex, G657A, 3mm, 2m, Extralink
€6,75 bez DPH
€8,10

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single Mode, Duplex, G657A, 3mm, 2m, Extralink

EX.1490
Patchcord | Extralink SC/APC-SC/APC | Round, drop, single mode, Simplex, G.657A2, 10m, Extralink
Akcia
€9,60 –50 %
€4 bez DPH
€4,80

Patchcord | Extralink SC/APC-SC/APC | Round, drop, single mode, Simplex, G.657A2, 10m, Extralink

EX.13322
Splitter | 1:2 PLC SC/APC | 900um, 1m, Extralink
€12,75 bez DPH
€15,30

Splitter | 1:2 PLC SC/APC | 900um, 1m, Extralink

EX.3463
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 7m, Extralink
€4,30 bez DPH
€5,16

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 7m, Extralink

EX.1582
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 15m, Extralink
Akcia
€8,40 –57 %
€3 bez DPH
€3,60

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 15m, Extralink

EX.12387
Splitter, 250um, bez konektorov, Extralink 1:2 PLC
€8,65 bez DPH
€10,38
EX.3074
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 20m, Extralink.
€6,95 bez DPH
€8,34

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, 3mm, 20m, Extralink.

EX.1544
Patchcord |SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 2m, Extralink.
€3,20 bez DPH
€3,84

 Patchcord |SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 2m, Extralink.

EX.1551
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m, Extralink.
€2,85 bez DPH
€3,42

 Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 0,5m, Extralink.

EX.9113
Patchcord |SC/UPC-SC/UPC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.
Akcia
€4,80 –50 %
€2 bez DPH
€2,40

Patchcord |SC/UPC-SC/UPC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.

EX.8208
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.
Akcia
€4,80 –50 %
€2 bez DPH
€2,40

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 1m, Extralink.

EX.10253
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 15m, Extralink.
Akcia
€6 –20 %
€4 bez DPH
€4,80

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 15m, Extralink.

EX.2817
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 10m, Extralink.
€4,95 bez DPH
€5,94

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G652D, 3mm, 10m, Extralink.

EX.12370
Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 3m, Extralink.
€3,50 bez DPH
€4,20

Patchcord | SC/APC-SC/APC | Single mode, Simplex, G.657A, 3mm, 3m, Extralink.

EX.1568
Patchcord | LC/UPC-SC/UPC | Single Mode, Simplex, G652D, 3mm, 3m, Extralink.
Akcia
€3,60 –50 %
€1,50 bez DPH
€1,80

Patchcord | LC/UPC-SC/UPC | Single Mode, Simplex, G652D, 3mm, 3m, Extralink.  

EX.12318
Patchcord | LC/UPC-SC/APC |  Single Mode, Simplex, 3mm, 2m, Extralink.
€3,35 bez DPH
€4,02

Patchcord | LC/UPC-SC/APC |  Single Mode, Simplex, 3mm, 2m, Extralink.  

EX.1391
Fish| Kotviaca svorka | FTTH, pre káble z optických vlákien, Extralink
Akcia
€2,40 –25 %
€1,50 bez DPH
€1,80

Fish - kotviaca svorka Extralink

EX.0172
Rozdeľovač optických vlákien 1:4 PLC SC/APC  Extralink
€15,15 bez DPH
€18,18
EX.11540
Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015