Menič napätia verzie PRO 12V na 230V 500W/1000W s USB portom

Kód: INVGC03
Výpredaj
€66,35 –28 %
Menič napätia verzie PRO 12V na 230V 500W/1000W s USB portom
€66,35 –28 % €47,16 / ks €39,30 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia
  • Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické prístroje kdekoľvek ste, a to aj mimo zdroja energie
  • Všestrannosť - invertor Green Cell PRO má nielen sieťové zásuvky, ku ktorým môžete pripájať elektrické zariadenia, ale aj USB port na nabíjanie menších zariadení, ako je smartphone alebo tabletov.
  • Plná bezpečnosť - nebojte sa prepätia, so zariadením Green Cell je vaše zariadenie vždy v bezpečí. Menič má množstvo ochrán a certifikátov, aby pracoval bez prerušenia
  • Modifikovaná sínusová vlna - je spojená s jednoduchšou konštrukciou meniča, ktorá zaisťuje nižšiu poruchovosť. Prevodník s upravenou sínusovou vlnou umožňuje stabilnú prevádzku zariadení, ako sú napájacie zdroje, počítače, LED žiarovky ...

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát

Podrobný popis

Neobmedzené možnosti

Invertor, tiež nazývaný ako menič je zariadenie, ktorého úlohou je zmeniť jednosmerné napätie z automobilovej batérie alebo zásuvky zapaľovača na striedavý prúd ~ 230V. Presne ten istý signál je v každej zásuvke (typ F) v celej Európe.

Menič je skvelou voľbou pre každého, kto cestuje autom, karavanom alebo kamiónom. Bude perfektný na miestach bez priameho prístupu k zásuvkam.

Prečo práve menič PRO?

Meniče Green Cell PRO sa vyznačujú použitím prvotriednych komponentov, vďaka ktorým sú mimoriadne účinné a odolné. To umožňuje ich bezproblémové používanie vo fotovoltaických inštaláciách, ktoré sa pomaly stávajú energetickým štandardom pre domácnosti, lode a obytné automobily napájané solárnou energiou.

Premyslená konštrukcia

Zariadenie bolo navrhnuté pre najvyššie pohodlie pri používaní. Predná strana meniča je vybavená sieťovou zásuvkou prispôsobenou konektorom používaným v celej Európe a USB portom, vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartfón, čítačku elektronických kníh a akékoľvek iné zariadenie s možnosťou pripojenia cez USB port.

Na zadnej strane meniča je ventilátor, ktorý zaisťuje správne chladenie zariadenia.

Celý menič je uzavretý v malom, ale veľmi odolnom puzdre. Je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolný voči mechanickým poškodeniam a nárazom počas jazdy. Navyše, vďaka použitým materiálom je inventor veľmi ľahký.

Parametre, na ktorých záleží

Pri hľadaní meniča venujte pozornosť parametrom, ako je napätie [V] a výkon [W].
Toto je rozhodujúce, pretože výber meniča s nesprávnym vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom neumožní prevádzku našim zariadeniam.

Napätie

Prvým parametrom je napätie našej batérie, ktoré by malo byť plne kompatibilné s napätím uvedeným na meniči. Najbežnejšia hodnota napätia je 12 V, ktorá sa vyskytuje v automobiloch, karavanoch a niektorých nákladných automobiloch, a 24 V, ktorá sa používa hlavne v nákladných autách.

Sila

Po výbere napätia sa rozhodnite, aký výkon meniča bude vhodný. Je to kľúčový aspekt, pretože nás informuje, koľko a do akých zariadení je schopný dodávať elektrickú energiu. Ak chceme pripojiť vybrané zariadenie k meniču, musíme skontrolovať na typovom štítku, aký výkon zariadenie spotrebuje (ak chcete pripojiť viac zariadení, je potrebné sčítať sily). Výkon zariadenia by nemal prekročiť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre notebook, ktorý spotrebuje 100 W energie, a chladničku, ktorá spotrebuje 300 W, bude vhodný menič 500 W a väčší.

 

Prečo modifikovaná sinusová vlna?

Použitie modifikovanej sínusovej vlny zaisťuje jednoduchú konštrukciu prevodníka, vďaka čomu má menič nižšiu poruchovosť a jeho hmotnosť je veľmi nízka.

Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú teplotu, aby sa zaistila správna teplota zariadenia.

Vďaka najkvalitnejším materiálom a dokonalému prispôsobeniu sa krytu poskytne nekompromisné ticho a súčasne vysoký výkon.

Bezpečnosť na prvom mieste

Menič je vybavený množstvom nevyhnutných ochranných opatrení na ochranu užívateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, ktoré znamenajú záruku bezpečnosti.

Pre zaistenie maximálnej bezpečnosti sú všetky invertory Green Cell vybavené vymeniteľnými poistkami, ktoré poskytujú ochranu meniča a pripojených zariadení. Výmena poistky je veľmi jednoduchá a nemala by spôsobiť žiadne problémy. Ku každému meniču sú zahrnuté náhradné poistky, aby sa zaistila bezpečnosť pri používaní a čo najdlhšia životnosť zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: 500W
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 0.843 kg
Farba: Čierna
Identifikátor: Dióda LED
Kód produktu: INVGC03
Okamžitý výkon: 1000W (impulz)
Počet poistiek: 2
Poistka: 30A
Rozmer: 18.9 x 10.6 x 6 cm
Rozmery s montážnou konzolou: 19.6 x 10.6 x 6.2 cm
Spotreba energie bez zaťaženia: 1A A
Stav: Nový
Stav výstupného napätia: Modifikovaná sínusoida
Účinnosť:: 85%
Vstupné napätie: 12 V
Výkon: 500W (nepretržitý)
Výrobca: Green Cell
Výstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230V AC
Záruka: 24 Mesiacov
Rozmery: 18,9cm x 10,6cm x 6,0cm
Vstupné napätie: 12V DC
Výstupné napätie: 230V AC
Výstupná frekvencia: 50Hz
Ochrana proti prepätiu: áno
Okamžitý výkon (impulz): 1000W
Hodnota poistky: 30 A
Spotreba energie bez zaťaženia: 1A
USB: 2,4A
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
PT Avatar autora | 1.7.2022
Nemán to ešte zapojené .Dúfam že to funguje.
5
AK Avatar autora | 30.7.2021
OK, funguje bez problémov, zatiaľ nebol príliš zaťaženy
5
EA Avatar autora | 17.5.2021
Som spokojny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: