100W Flexibilný Solárny panel / Monokryštalický / MC4
Kód: 5PANELPV120
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
FOTOVOLTAICKÝ PANEL “MONO FLEX” MONO-KRYŠTALICKÝ 100W 18V
Flexibilný panel MONO FLEX má účinnosť konverzie buniek viac ako 21 %. Panel je pokrytý matnou PET fóliou a laminovanou EVA fóliou. Vodotesné, ideálne pre inštaláciu do systémov.
- Mimoriadne flexibilné riešenie - vďaka možnosti ohnúť panel až o 30 stupňov sa dokonale prispôsobí akémukoľvek povrchu, použitie na lodiach, strechách kempingov a domácich fotovoltaických inštaláciách
- Pohodlná inštalácia: Každý solárny modul MONO FLEX je vybavený 4 montážnymi otvormi a káblami s konektormi MC4.

Záruka kvality:
- Skúška elektrickej izolácie
Test odolnosti voči vonkajším podmienkam
Hot-spot test
Test odolnosti voči UV žiareniu
Test odolnosti proti zmenám teploty a nárazom krupobitia
Test odolnosti proti vlhkosti
Test vytrvalosti
Skúška odolnosti proti mechanickému zaťaženiu

Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne panely |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.13 kg |
| EAN: | 5903760240868 |
| Dĺžka kábla: | 0,9 m |
| Pracovná teplota: | -40 °C + 85 °C |
| Rozmery: | 1080 x 540 x 4 mm |
| Tolerancia výkonu::: | ± 3 |
| Typ konektora: | MC4 |
| Výrobca: | Volt |
| Maximálne napätie systému: | 1000 V |
| Maximálny výkon (Pmax): | 100 W |
| Napätie naprázdno (Voc): | 22,46 V |
| Nominálny prúd poistky: | 10 A |
| Povrchová úprava: | EVA, PET |
| Pracovné napätie (Vmp): | 18,72 V |
| Prevedenie panelu: | Flexibilný |
| Prúd pri max. výkone (Imp): | 5,34 A |
| Skratový prúd (Isc): | 5,77 A |
| Stupeň krytia: | IP65 |
| Typ článku: | Monokryštalický |
| Účinnosť článkov: | 21,6 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

