Displej N156HCE-GA2 120HZ 94% NTSC COLOR FHD

Kód: LCD08M
€74,45 / ks €62,04 bez DPH
Skladom
  • Nový originálny displej Innolux N156HCE-GA2 s matným displejomVerzia SLIM so štyrmi západkami (uškami). Displej sa pripája k notebooku pomocou konektoru eDP 30pin.
  • Displej pracuje v rozlíšení 1920x1080, čo umožňuje vynikajúcu kvalitu zobrazeného obrazu. Jeho uhlopriečka je 15,6 palca.
  • Displej pracuje v štandarde 262K, t.j. ponúka celý rad farieb dostupných pre ľudské oko. Osvetľuje sa pomocou modernej metódy WLED, ktorá zaisťuje väčšie pohodlie pri používaní a znižuje pocit unavených očí.
  • Displej pracuje v technológií TN, ktorá poskytuje lepší kontrast, vysokú kvalitu obrazu a vynikajúcu reprodukciu farieb. Používanie prenosného počítača je pohodlnejšie a efektívnejšie!

Detailné informácie

Podrobný popis

Vráťte obrazovku späť do plnej funkčnosti!

Displej, tiež nazývaný obrazovka, je kľúčovým prvkom pri konštrukcii notebooku. Celý komfort práce na zariadení závisí od jeho činnosti. V priebehu času obrázok zobrazený na displeji stráca kvalitu, na obrazovke sa objavujú škvrny a zmena farby. Často sa vyskytujú trhliny spôsobené nárazom alebo pádom z výšky.
Ak chcete získať plnú kvalitu, vymeňte displej za nový. Úplne nový displej Innolux je originálny displej. Presne rovnaké displeje sa zostavujú v nových prenosných počítačoch počas výrobného procesu. Vďaka tomu môžete byť pokojní v súvislosti so správnym prispôsobením a kompatibilitou elektroniky.

Matryca Innolux

Správny výber displeja

Pri výbere displeja je dôležité určiť parametre: rozmer, rozlíšenie a typ pripojenia. Sú to tri potrebné prvky, ktoré musia byť zhodné a kompatibilné so súčasným stavom. Displej Innolux najčastejšie veľkosť 15.6 palca a rozlíšenie 1920x1080. Moderný konektor eDP 30 pin je zodpovedný za pripojenie k počítaču. Pri správnom výbere parametrov je obrazovka po odstránení okamžite pripravená na montáž.

Matryca Innolux

Kvôli vášmu zraku

Displeje Innolux pracujú v štandarde 16,7M /94% NTSC, t.j. zobrazujú celú paletu farieb viditeľných pre ľudské oko.. Nezmeškáte ani jeden detail! Aby sa zaistilo maximálne pohodlie pri používaní, displej je podsvietený pomocou modernej technológie WLED (White LED). Používanie najnovších riešení vám umožňuje znížiť pocit unavených očí, a to aj po dlhodobom používaní notebooku.

 

Multimédiá v najvyššej kvalite

Obrazová technológia zobrazená na úplne novom displeji Innolux je TN. Jeho neuveriteľnou výhodou je krátky reakčný čas a žiadny efekt rozmazania.  V praxi sa to premení na vynikajúce zobrazenie dynamických filmových scén, čo zaručuje pohodlie počas premietaní. Krátke časy odozvy sú tiež skvelými informáciami pre hráčov, ktorým počas hry nebude nič chýbať. Displej má lesklý povrch obrazovky, ktorý má intenzívne nasýtené farby, dobre vykreslenú čiernu a správny kontrast, zvlášť dôležité pri sledovaní filmov a hraní hier.

Matryca Innolux

Displej je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi prenosných počítačov, keď bol displej s rozlíšením 1920x1080, nainštalovaný vo výrobe s konektorom eDP 30 pin a podsvietením LED.

Nájdite svoj model stlačením klávesov CTRL + F a zadaním názvu modelu

Kompatibilné modely displejov:

CHI MEI

N156HHE-GA1 N156HCE-GA2

AUO

B156HAN04.2 B156HAN04.5 B156HTN05.1

i wiele innych

LISTA KOMPATYBILNYCH LAPTOPÓW:

MSI

GT62 GT63 GE63 GS63 GS63VR

CLEVO

CMN15F4

ACER

NITRO 5 AN515-51 AN515

DELL

Inspiron 5577 7577 7567 7559

ASUS

ROG GL503GE

HP

Omen 15-CE

V zozname ste nenašli svoj model? Kontaktujte nás!

Dodatočné parametre

Kategória: Displej do notebooku
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.4 kg
Konektor: eDP 30 pin
Podsvietenie: LED
Povrch: Matný
Rozlíšenie: 1920x1080 FHD
Stav: Nový
Typ: TN
Veľkosť: 15,6
Výrobca: Innolux
Záruka: 24

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: