1 x alkalická batéria Panasonic LR1/LR01/N/E90
Kód: BZPA012B
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis
Vďaka svojmu modernému dizajnu a kvalitnému spracovaniu od spoločnosti Panasonic ponúka vysokú kvalitu, ktorá zaručuje, že vaše zariadenia budú fungovať spoľahlivo a bez problémov. Táto batéria je vhodná pre použitie v rôznych podmienkach, pričom si zachováva svoje vlastnosti aj po dlhšom skladovaní, čo je ideálne pre zásoby na neskôr.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 5019068592551 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 12 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 13,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Panasonic |
| Alternatívne označenie: | LR01, KN, AM5, 4001, 810, MN9100, 910A, E90 |
| Označenie batérie: | N |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

