Gélová batéria Deep Cycle | 12V | 200Ah | pre fotovoltiku
Kód: 53079


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plná záruka spoľahlivosti
Keď si kúpite našu batériu, získate plnú záruku spoľahlivosti. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ju namontujete. Okrem toho sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči nakloneniu a otrasom. Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane dávku energie potrebnej na prevádzku.
Puzdro je vyrobené z ABS plastu, články sú vyrobené z medi.
Moderná technológia GEL Deep Cycle
Batéria je navrhnutá v súlade s najnovšou technológiou Deep Cycle, ktorá umožňuje hlboké vybitie batérie pred nabíjaním.
Výhodou našich batérií je tesnosť, odolnosť voči vysokým teplotám a rôznym druhom otrasov. Zariadenia napájané týmto spôsobom budú fungovať bez problémov dlhú dobu.
Široká škála aplikácií
Aplikácia vyrovnávacej pamäte ako núdzový zdroj napájania: UPS, pece ústredného kúrenia, poplašné systémy, núdzové osvetlenie, lekárske vybavenie.

Cyklické aplikácie ako samostatný zdroj energie: jachty, člny, veľké hračky, obytné autá, karavany, invalidné vozíky, golfové vozíky, elektrické vozidlá, solárne zariadenia, fotovoltaické panely.
Často sa používajú v aplikáciách, kde je potreba dlhodobého zásobovania energiou, ako sú solárne systémy, jachty a karavany.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 62.5 kg |
| EAN: | 5901878530796 |
| Cyklické nabíjanie: | 14.40V - 14.70V |
| Kapacita: | 200 Ah |
| Maximálny nabíjací prúd: | 40 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.50V - 13.80V |
| Napätie: | 12 V |
| Pracovná teplota: | 25°C ± 3°C |
| Rozmery: | 245 x 530 x 220 mm |
| Stav: | Nový |
| ? Typ batérie: | GÉL Deep Cycle |
| vnútorný odpor:: | 3.3m Ω |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Konektory: | Skrutkové spojenie T16 M8 x 16 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 1400A (5 sekúnd) |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


