Istič C16 | Poistka | AC| 16A |1P
Kód: 52590


Podrobný popis
Chráňte svoje zariadenia – používajte spoľahlivé ističe

Každý obvod elektrickej inštalácie musí byť dostatočne chránený pred účinkami preťaženia a skratu, a preto si vyžaduje použitie vhodnej ochrany . Jedným z takýchto zariadení je istič, ktorý preruší kontinuitu obvodu, keď je intenzita prúdu v obvode príliš vysoká . Účinne eliminuje riziko poškodenia inštalácie spôsobeného prechodným prepätím alebo skratom, ktoré môže viesť k zničeniu siete a pripojených zariadení.
Úplná ochrana proti skratu
Ističe sa používajú v mnohých rôznych aplikáciách, vrátane domácich inštalácií, dielní, výrobných hál a mnohých ďalších miest , kde je dôležitá ochrana elektrických zariadení.
Náš produkt sa vyznačuje:
- úplná ochrana proti skratu,
- záruka kvality,
- jednoduchá montáž na koľajnicu,
- vybavený elektromagnetickou a tepelnou spúšťou.
Dôvera potvrdená zárukou

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné spínače a rozvodné dosky |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| EAN: | 5901878525907 |
| Certifikát: | CE |
| Materiál: | PA66 + meď |
| Ochrana: | IP20 |
| Pracovná teplota: | -10˚C ~ +85˚C |
| Rozmery: | 75 x 17 x 86 mm |
| Trieda: | II |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Menovitý prúd: | 16 A |
| Počet pólov: | 1P |
| Charakteristika: | C |
| Mechanická životnosť: | 10 000 cyklov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

