Istič C20| Poistka | AC | 20A | 1P
Kód: 52591


Podrobný popis
Chráňte svoje zariadenia – používajte spoľahlivé ističe

Každý obvod elektroinštalácie musí byť riadne chránený pred účinkami preťaženia a skratu, preto je povinné používať vhodnú ochranu . Jedným z takýchto zariadení je istič, tento prvok preruší kontinuitu obvodu, keď je prúd v obvode príliš vysoký . Účinne eliminuje riziko poškodenia inštalácie spôsobeného prechodným prepätím alebo skratom, ktoré môže viesť k zničeniu siete a pripojených zariadení.
Úplná ochrana proti skratu
Ističe sa používajú v mnohých rôznych aplikáciách, vrátane domácich inštalácií, dielní, výrobných hál a mnohých ďalších miest , kde je dôležitá ochrana elektrických zariadení.
Vlastnosti nášho produktu:
- úplná ochrana proti skratu,
- záruka kvality,
- jednoduchá inštalácia na koľajnicu,
- vybavený elektromagnetickou a tepelnou spúšťou.
Dôvera potvrdená zárukou

Dodatočné parametre
| Kategória: | Bezpečnostné spínače a rozvodné dosky |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.085 kg |
| EAN: | 5901878525914 |
| Certifikát: | CE |
| Materiál: | PA66 + meď |
| Ochrana: | IP20 |
| Rozmery: | 75 x 17 x 86 mm |
| Trieda: | II |
| Výrobca: | Qoltec |
| Inštalácia: | Lišta TH35 |
| Menovitý prúd: | 20 A |
| Počet pólov: | 1P |
| Charakteristika: | C |
| Mechanická životnosť: | 10 000 cyklov |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

