Mobilný napájací adaptér Červený CEE 16A 400V 5P na modrý CEE 16A 230V 3P
Kód: EVAK03
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis
GC adaptér červený CEE 16 A na modrý CEE 16 A
Adaptér z CEE 16 A červenej napájacej zástrčky do CEE 16 A modrej
budete napájať prenosnú nabíjačku pre elektromobily.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektromobilita |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 5904326373273 |
| Dĺžka kábla: | 0,5 m |
| Maximálny prúd: | 16 A |
| Vstup: | 230-400V, 32A/3P+N+E, červená |
| Výkon: | 3.7 kW |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupné napätie: | Modrá, 230V, 16A/1P+N+E |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

