Solárny konektor s poistkou | Konektor MC4 | 1500V | 30A
Kód: 52599


Súvisiaci tovar
Regulátor má programovateľnú funkciu súmrakového senzora. Možnosť regulátor rozšíriť o ďalšie...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kedy...
Batériu AGM s kapacitou 100 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Ideálny pre hlboké vybitie: Navrhnutý pre opakované hlboké vybitie bez straty kapacity....
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kedy...
Všestranné využitie: Ideálna pre UPS, meniče napätia a systémy s cyklickým nabíjaním. Dlhá...
Qoltec Deep Gel batéria určená pre vyrovnávaciu prevádzku, ale môže byť použitá aj pre cyklickú...
Ideálny pre záložné systémy: UPS, alarmy, zabezpečovacie zariadenia. Bezúdržbová...
Batériu AGM s kapacitou 120 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Batériu AGM s kapacitou 200 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde...
Podrobný popis
Bezpečné a spoľahlivé spojenie medzi FV modulmi

Konektory značky Qoltec sa používajú na pripojenie FV panelov vo fotovoltaických inštaláciách pomocou vhodných solárnych káblov, ktoré sú tiež dostupné v našej ponuke. Majú miesto na montáž valcovej poistkovej vložky 10x38. Vrátane 1500V vložky. Konektor chráni regulátory nabíjania alebo sieťové invertory pred atmosférickými výbojmi.
Vysoká kvalita a pevné spracovanie

Výrobok sa vyznačuje vysokou mechanickou pevnosťou, odolnosťou voči vysokým teplotám a UV žiareniu a vysoká trieda tesnosti potvrdzuje trvanlivosť a vodeodolnosť výrobku. Konektory sú vyrobené z kvalitného PC materiálu.
Dôvera potvrdená zárukou
Záleží vám na vysokej kvalite kupovaného produktu? Naše riešenia splnia vaše očakávania. Na výrobok sa vzťahuje záruka 24 mesiacov od dátumu zakúpenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.027 kg |
| EAN: | 5901878525990 |
| Certifikát: | CE |
| Konektor: | samec/samica |
| Materiál: | PC + pocínovaná meď |
| Poistka: | Áno |
| Pracovná teplota: | -40℃-85℃ |
| Pripojenie: | Zástrčka |
| Trieda: | II |
| Typ: | MC4 |
| Typ konektorov::: | MC4 |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Balenie: | Polybag |
| Izolačný materiál: | PC/PPO |
| Menovité napätie: | 1500 V |
| Menovitý prúd: | 30 A |
| Prierez kábla: | 4mm², 6mm² |
| Rozmery (D x Š x V): | 140 x 26 x 26 mm |
| Test vytrvalosti: | 1500 V |
| Trieda požiarnej odolnosti: | UL-94-V0 |
| Úroveň bezpečnosti: | IP67 |
| Značky: | Qoltec |
| ? Produkt: | Solárny konektor s poistkou |
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Dlhá životnosť: Až 2000 cyklov. Bluetooth monitoring: Sledujte stav batérie. Nízka...
LiFePO4 batéria Qoltec 200Ah je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Batéria LiFePO4 12.8V - Až 3x ľahšia ako iné typy batérií. Spoľahlivý a stabilný zdroj energie,...
Batéria Qoltec 12Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby. Výrobok...
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Extrémna životnosť: Až 6000 cyklov (cca 10+ rokov prevádzky). Nízka hmotnosť: Len 5,6 kg (o...
Akumulátor LiFePO4 12,8V Green Cell — Až 3x ľahší ako iné typy akumulátorov. Spoľahlivý a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Nízka hmotnosť 3kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 2000 cyklov) Zabudovaný systém...
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

