Solárny regulátor SOL PWM 30A | 2x USB
Kód: 3IPSSOLU30
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Solárny regulátor SOL PWM 30A 2xUSB slúži na riadenie prevádzky autonómnych fotovoltických systémov. Zariadenie zaisťuje správnu charakteristiku nabíjacieho prúdu batérie (batérií) a navyše ich chráni pred hlbokým vybitím alebo prebitím. Solárne regulátory SOL PWM je možné použiť pre inštalácie so solárnym panelom a 12 alebo 24V batériami.
Najdôležitejšie vlastnosti:
- Automaticky rozpozná hodnotu vstupného napätia 12/24V
- Prehľadný LCD displej a rozhranie ovládané 2 tlačidlami na kryte
- Efektívne 3-fázové nabíjanie PWM (modulácia šírky impulzu)
- Kontrola úrovne nabitia batérie s možnosťou vynulovania pamäte v noci (napr. pre pouličné osvetlenie)
- Preťaženie, skrat, prepätie, podpätie, prebitie/vybitie batérie, ochrana proti prepólovaniu
- Vstavané 2 USB porty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| EAN: | 5903293765470 |
| Displej: | LCD |
| Materiál: | Plast |
| Pracovná teplota: | -35 až +60 ℃ |
| Rozmery: | 187 x 98 x 50 mm |
| Výrobca: | Volt |
| Bluetooth: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | Nie |
| LVD - Odpojenie pri nízkom napätí: | 10,7 V (konfigurovateľné 9~12, x2 pre 24 V) |
| LVR - Opätovné pripojenie: | 12,6 V (konfigurovateľné 11~13,5, x2 pre 24 V) |
| Maximálne napätie FV panelov (VOC): | 50 V |
| Menovitý nabíjací prúd: | 30 A |
| Menovitý prúd záťaže: | 30 A |
| Nabíjacie napätie BOOST: | 14,4 V (12 V) / 28,8 V (24 V) |
| Napätie Float: | 13,6 V (12 V) / 27,2 V (24 V) |
| Napätie systému: | 12/24 V |
| Ochranné napätie proti prebitiu: | 16,5 V (x2 pre 24 V) |
| Ochrany: | Proti podpätiu, Proti prebitiu, Proti prepätiu, Proti prepólovaniu, Proti preťaženiu, Proti skratu |
| Podporované typy batérií: | AGM, Flooded, GEL |
| Teplotná kompenzácia: | -24 mV/°C pre 12 V, x2 pre 24 V |
| Typ regulátora: | PWM |
| USB výstup: | 2x USB |
| Vlastná spotreba: | ≤15 mA |
| Vyrovnávacie napätie: | 14,4 V (12 V) / 28,8 V (24 V) |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

