4 x AA / LR6 Alkalická batéria Panasonic Pro Power
Kód: 5410853038948
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Panasonic Pro Power - Výkonné alkalické batérie AA (LR6), 4 ks
Hľadáte spoľahlivý zdroj energie pre vaše zariadenia s vysokým a stredným odberom energie? Panasonic Pro Power sú alkalické batérie typu AA (LR6), ktoré si hravo poradia s týmito požiadavkami a zaručia dlhšiu prevádzku v porovnaní s bežnými zinko-uhlíkovými batériami.
Ideálne na každodenné použitie:
- Diaľkovo ovládané hračky: Autá, roboty a iné zariadenia s pohyblivými časťami.
- Audio/Video technika: Rádiá, klávesnice, počítačové myši.
- Svietidlá
- Diaľkové ovládače
- Detektory dymu
- A mnoho ďalších
Technická špecifikácia:
- Typ: Alkalická
- Označenie výrobcu: LR6PPG/6BP 4+2F Pro Power, LR6
- Napätie: 1,5 V
- Kapacita: 2500 mAh
- Rozmery: 50,5 mm (dĺžka) x 14,5 mm (priemer)
- Hmotnosť: 23,1 g
- Balenie: Blister (4 kusy)
![]() |
![]() |
Rad Pro Power je zárukou:
- Vysokokvalitnej energie
- Spoľahlivosti a bezpečnosti
- Dlhodobo bezproblémovej prevádzky
- Všestranného využitia
Zvoľte si batérie Panasonic Pro Power a užívajte si nerušenú prevádzku svojich zariadení!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5410853038948 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 14,5 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 50,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 4 |
| Značky: | Panasonic |
| Alternatívne označenie: | R6, AA, LR6, AA, R6, MN 1500, Mignon, AM3, E91 |
| Označenie batérie: | AA |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.




