Silikónová teplovodivá pasta H | 100 g

Kód: ART.AGT-057
€6,40 / ks €5,20 bez DPH €64 / 1 kg
Skladom
Možnosti doručenia
  • Nevyhnutná v zariadeniach, ktoré vyžadujú efektívny odvod tepla – silikónová pasta H s tepelnou vodivosťou >0,88 W/mK zaručuje optimálne chladenie a ochranu súčiastok pred prehriatím.
  • Jej pokročilé zloženie, odolné voči chemikáliám a extrémnym teplotám (-50 ° C až 250 ° C), v kombinácii s vynikajúcou elektrickou izoláciou, ju robí ideálnou voľbou pre široké spektrum použitia.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 10 rokov na trhu
Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.
Bezpečné nakupovanie
Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát

Podrobný popis

Silikónová teplovodivá pasta H – Vaše riešenie na odvod tepla (>0,88 W/mK) s dokonalou ochranou

V dnešnej dobe, keď sa elektronika stáva stále pokročilejšou a zariadenia pracujú pod stále väčším zaťažením, je kľúčové efektívne odvádzanie tepla. Predstavujeme Vám Silikónovú teplovodivú pastu H – produkt, ktorý poskytuje výnimočnú tepelnú vodivosť nad >0,88 W/mK a zaisťuje optimálne chladenie Vašich zariadení.

Prečo práve silikónová teplovodivá pasta H?

Naša pasta bola špeciálne navrhnutá tak, aby uľahčila prenos tepla medzi elektronickými komponentmi a chladičom. Je nepostrádateľná pre správnu funkciu teplotných čidiel, chráni ich pred vplyvmi prostredia a zabraňuje prierazom. Okrem toho sa vyznačuje vynikajúcou chemickou odolnosťou voči oxidácii, vodným roztokom kyselín, zásad a solí, rovnako ako oxidu siričitému a amoniaku. Tiež je vysoko odolná voči elektrickému prúdu, čo zvyšuje bezpečnosť jej použitia.

Široké možnosti použitia

Či už pracujete s modulmi s vysokým tepelným zaťažením, chladiacimi zariadeniami, pamäťovými diskami, riadiacimi jednotkami motorov, výkonovými meničmi, vysoko výkonnými LED, notebookmi, počítačmi, sieťovými komunikačnými zariadeniami, domácimi spotrebičmi alebo elektronickými a elektrickými súčiastkami – silikónová teplovodivá pasta H je ideálnym riešením. Náš produkt zaisťuje spoľahlivú prevádzku v rozsahu od –50 °C do 250 °C a má hustotu 2,58 g/cm³.

Silikónová teplovodivá pasta H je viac než len médium na prenos tepla – je to základný prvok, na ktorom staviate spoľahlivosť a výkon svojich elektronických zariadení. Či už ste profesionál, nadšenec alebo inovátor, táto pasta je kľúčom k optimalizácii vašej práce. Vyberte si náš produkt a spoznajte rozdiel, ktorý prinesie do vašich projektov.

Dodatočné parametre

Kategória: Tepelne vodivé pasty
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 0.1 kg
EAN: 5901764329954
Hmotnosť: 100 g
Tepelná vodivosť: >0,88 W/mK
Bod tuhnutia: -50 °C
Bod vzplanutia: 350 °C
Doba použiteľnosti: 3 roky
Hustota pri 20 °C: ~2,58 g/cm³
Index lomu: 1,405
Merná tepelná kapacita pri 50 °C: 0,243 Cal/g·K
Objemový merný odpor (ASTM D257): 3,710¹³ Ω x m | 3,710¹⁵ Ω x cm
Prevádzkový teplotný rozsah: -50 °C až 250 °C
Relatívna permitivita εr (ASTM D150): 8 (120 Hz) | 8,2 (1 kHz) | 8 (10 kHz) | 7,9 (100 kHz)
Stratový činiteľ tg δ (ASTM D150): 0,016 (120 Hz) | 0,012 (1 kHz) | 0,007 (10 kHz) | 0,007 (100 kHz)
Viskozita: Nesteká
Vzhľad: Biela pasta

Tepelne vodivá pasta H

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola