100Ah Batéria AGM | 12V bezúdržbová 29kg
Kód: EX.9786


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Batérie AGM s kapacitou 100Ah
Srdce vašich zariadení Životnosť 5+ rokov Bezpečnosť zaručená.
Čo je batéria AGM?
AGM je akumulátorová batéria so širokým komerčným využitím. Môžeme ho napájať nielen hračky a poplašné systémy, ale tiež je srdcom každej UPS.
Batérie AGM od spoločnosti Extralinkl majú veľmi široké možnosti použitia. Môžu sa použiť na cyklickú aj vyrovnávaciu operáciu.

V batériách AGM VLRA (Valve Regulated Lead Acid) je elektrolyt absorbovaný v separátore vyrobenom zo sklenenej rohože:
Stále častejšie nahrádzajú známe kyslé alebo zásadité modely vďaka svojim vlastnostiam, ako sú:
- nevyžadujú odbornú údržbu ani doplňovanie elektrolytu
- miestnosti, kde sú inštalované batérie, nepotrebujú dodatočné vetranie
- dobre fungujú pri práci s nárazníkmi - ich životnosť je až 5 rokov
- nižší vnútorný odpor a vyššia energetická účinnosť v porovnaní s tradičnými batériami
- oveľa ľahšie a menšie ako kyselinové batérie, pri zachovaní rovnakej kapacity
- odolnejšie voči teplotným extrémom, vibráciám a nárazom
VLRA sú batérie, ktoré za normálnych podmienok neuvoľňujú plyny a zachovávajú si tesnosť. Vďaka tomu nevyžadujú inštaláciu v špeciálnych miestnostiach s ventiláciou. Môžu byť inštalované a používané v akejkoľvek polohe. Obmedzenie úniku elektrolytu mimo púzdro výrazne znižuje tvorbu korózie v pracovnom prostredí batérie, čo má pozitívny vplyv na ochranu životného prostredia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 28.5 kg |
| EAN: | 5902560369786 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 100 Ah |
| Maximálny nabíjací prúd: | 24 A |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 330 x 173 x 212 mm |
| Samovybíjanie: | 2% počas mesiaca (pri 25 ° C) |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM, Bezúdržbová |
| Výrobca: | EXTRALINK |
| Výstupné napätie: | 12V |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


