Batéria AGM VRLA 12V 100Ah
Kód: AGM30


Súvisiaci tovar
Batériu AGM s kapacitou 100 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Chráni batériu pred poveternostnými vplyvmi Zabezpečuje hydroizoláciu Uľahčuje vetranie...
- Auto režim pre GEL, SLA, WET, DEEP CYCLE, EFB a vápnikové batérie,- Režim AGM určený pre...
Vždy majte pripojenie - Invertor je zariadenie, ktoré umožňuje používať elektrické zariadenia...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré umožňuje používať vaše elektrické...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Podrobný popis

AGM batéria
Srdce vašich zariadení
Životnosť 5+ rokov ✦ Záruka bezpečnosti ✦ Práca v rôznych polohách ✦ Vysoká prúdová účinnosť ✦ Bezúdržbová ✦ Odolnosť voči nárazom a otrasom
Čím sa AGM batéria odlišuje a aké sú jej výhody oproti tradičnej batérii?
AGM batérie ponúkajú výrazne lepší výkon v porovnaní so štandardnými olovenými batériami. Ich bezpečnosť zaisťuje technológia AGM VRLA – jednosmerné ventily, ktoré zabraňujú úniku elektrolytu. Elektrolyt je zachytený medzi mimoriadne hrubými olovenými platňami so separátormi zo sklenených vlákien.
Batérie AGM majú širokú škálu použití:
✦ vo fotovoltických inštaláciách ✦ núdzové napájacie systémy (UPS) ✦ hračky ✦ registračné pokladne ✦ invalidné vozíky ✦ golfové vozíky ✦ kosačky na trávu ✦ čistiace stroje ✦ lode
Batérie AGM od Green Cell majú veľký rozsah použitia. Je možné ich použiť tak na cyklickú ako aj na záložnú prevádzku.
Cyklická prevádzka
Cyklické použitie batérie zahŕňa jej používanie ako samostatného, nezávislého zdroja energie. AGM batérie sú vhodnejšie na veľmi časté nabíjanie a vybíjanie ako ich staršie náprotivky.
Takto sa batérie používajú v invalidných vozíkoch, fotovoltických inštaláciách, golfových vozíkoch, hračkách, kosačkách na trávu a v mnohých ďalších zariadeniach.

Záložná prevádzka
Vďaka vyrovnávacej prevádzke môže batéria fungovať ako núdzový zdroj napájania pre pripojené zariadenie. Batéria pripojená k systému napájania poskytuje dodatočnú energiu v prípade výpadku hlavného zdroja napájania.
Takto sa batérie používajú v poplašných systémoch, zdrojoch UPS, pokladniciach, núdzovom osvetlení a v mnohých ďalších zariadeniach.

Zaručená bezpečnosť a spoľahlivosť
✔︎ Viac ako 5 rokoch práce
✔︎ Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
✔︎ Nevyžaduje sa žiadna údržba
✔︎ Pracujte v akejkoľvek polohe
✔︎ Vysoká účinnosť a výkon
✔︎ Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vysokým aj nízkym teplotám
✔︎ Pre vyrovnávaciu pamäť a cyklickú prevádzku
✔︎ Bezpečné použitie v interiéri
✔︎ Všestranné použitie
✔︎ Štandardizované

Bezpečnosť
AGM batérie sú navrhnuté na prevádzkový režim v tých najextrémnejších podmienkach. Vďaka použitým skleneným vláknam je elektrolyt nepriedušne utesnený v telese, čo umožňuje použiť túto batériu v ľubovoľnej polohe bez obáv o únik elektrolytu. Toto je obzvlášť dôležité v prípade elektricky poháňaných hračiek, ktoré sú vystavené rôznym typom nárazov. Vďaka tomu sú batérie AGM Green Cell plne bezpečné pre užívateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 27.5 kg |
| EAN: | 5903317227472 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 100 Ah |
| Kód produktu: | AGM30 |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti hlbokému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 330 x 171 x 224 mm |
| Terminál: | B5 (M6 Bolt) |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výrobca článkov: | GreenCell |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Zariadenia: | Hračka, Poplašný systém |
| Vnútorný odpor: | ⩽8,5mΩ (pri 25°C) |
| Samovybíjanie: | 2% počas mesiaca (pri 25 ° C) |
| Maximálny nabíjací prúd: | 25.0 A |
| Položka bola vypredaná… | |
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Batériu AGM s kapacitou 100 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Zabudovaný BMS systém LCD displej zobrazujúci výkon a napätie v percentách Batéria je ideálna...
Gélová batéria Qoltec určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku. Výrobok je bezúdržbový,...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Nízka hmotnosť 11kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 6000 cyklov) Zabudovaný systém...
Nízka hmotnosť 3kg Veľký počet prevádzkových cyklov (cca 2000 cyklov) Zabudovaný systém...
Batériu AGM s kapacitou 100 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Batéria Qoltec 100Ah LiFePO4 je spoľahlivým zdrojom energie pre vaše energetické potreby....
Dlhá životnosť: Až 2000 nabíjacích cyklov s 80% kapacitou. Vysoký výkon: Výstupný prúd...
Bezúdržbová prevádzka: Technológia AGM zaisťuje bezpečné uzavretie elektrolytu, čo eliminuje...
Batériu AGM s kapacitou 120 Ah je možné použiť v systémoch núdzového napájania. Bude dobre...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Spoľahlivé napájanie pre širokú škálu zariadení vrátane UPS, fotovoltických systémov a...
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

