100Ah Batéria LiFePO4 BMS 12,8V (100A)
Kód: 6AKLI10012


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LiFePO4 (lítium-železo-fosfátové) batérie so zabudovaným BMS systémom sa vyznačujú predovšetkým veľmi nízkou hmotnosťou a veľkým počtom prevádzkových cyklov (cca 6000 cyklov pri DoD 100% a zachovaní v priemere 80% ich nominálnej kapacity ). Vďaka vysokej cyklickosti a veľmi nízkemu samovybíjaniu je LiFePO4 batéria ideálna pre systémy núdzového napájania aj inštalácie OFF-GRID. Nízka hmotnosť umožňuje použitie zariadenia v inštaláciách vo vozidlách (kampery, food trucky) a lodiach. Zabudovaný systém BMS zaisťuje dlhodobé skladovanie batérie bez straty nominálnej kapacity a riadi procesy nabíjania a vybíjania batérie.

- OFF-GRID inštalácie
- Iinštalácie do vozidiel (karavan, food truck)
- Ielektrické inštalácie v lodiach na napájanie elektronických zariadení, osvetlenia, domácich spotrebičov
(IBA pri použití hermetického puzdra na batérie) - Systémy núdzového napájania
POZOR:
Pri použití batérie LIFEPO4 na napájanie zariadenia s elektromotorom vrátane hnacích motorov
vrtule, je povinné použiť jednosmernú poistku na (+) batériovom obvode s hodnotou nie väčšou ako špecifikovaná
maximálny zaťažovací prúd na kryte.
Zaťaženie batérie štartovacím prúdom, ktorý môže byť 5 až 10-krát vyšší ako menovitý prevádzkový prúd elektromotorov, prívesných motorov, vstavaných motorov, kompresorov, chladničiek, klimatizácií a iných motorových zariadení, môže spôsobiť trvalé poškodenie LIFEPO4. batéria s BMS, na ktorú sa nevzťahuje záruka.
Na pohon lodných motorov sa odporúča používať batérie AGM kvôli ich výrazne vyššiemu prúdu
boot.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LiFePO4 batérie: Výkon, trvanlivosť a bezpečnosť v jednom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 5904100450916 |
| Kapacita: | 100 Ah |
| Napätie: | 12.8 V |
| Rozmery: | 329x172x217mm |
| Stav: | Nový |
| Špičkový výbojový prúd: | 100A |
| Štandardný nabíjací prúd: | 50A |
| Typ: | LiFePO₄ |
| Značka: | LiFePO4 |
| Životnosť: | 6000 cyklov (100% DOD) |
| Minimálne napätie: | 10,8V |
| Optimálny rozsah napätia: | 11,2V ~ 14,2V |
| Zariadenia: | Fotovoltaika |
| Typ: | LiFePO₄ |
| Špičkový výbojový prúd: | 100A |
| Štandardný nabíjací prúd: | 50A |
| Optimálny rozsah napätia: | 11,2V ~ 14,2V |
| Minimálne napätie: | 10,8V |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

