Batéria AGM | 12V | 7Ah | max. 105A | Security
Kód: 53076


Podrobný popis
Bezpečné a bezúdržbové

Batérie navrhujeme v súlade s najnovšou technológiou AGM, ktorá im umožňuje pracovať dlhšie vďaka procesu pomalého vybíjania. Cítiť sa bezpečne - ich výhodou je tesnosť, odolnosť voči vysokým teplotám a rôznym druhom otrasov. Zariadenia napájané týmto spôsobom budú fungovať bez problémov po dlhú dobu. Naše gélové batérie sú počas svojej životnosti bezúdržbové a môžu vydržať až 10 rokov.
Stabilný zdroj energie

Pri vykonávaní každodenných činností alebo v práci určite používate zariadenia, ktoré na efektívnu prácu potrebujú elektrickú energiu. Niektoré z nich čerpajú energiu zo siete, iné potrebujú na prevádzku batériu. Ide napríklad o elektronické hračky, štvorkolky, UPS alebo zdravotnícku techniku. Aby sme im poskytli stabilný a bezpečný zdroj elektrickej energie, pripravili sme širokú škálu riešení. Prezrite si našu ponuku gélových batérií a vyberte si variant, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.
Starajte sa o svoju batériu
Pamätajte, že správne používanie a správna starostlivosť o batériu AGM je veľmi dôležitá pre jej životnosť. Časté a hlboké vybíjanie určite nebude mať pozitívny vplyv na jeho účinnosť . Ak si chcete užiť dlhú výdrž batérie, skúste:
- vyhnúť sa hlbokému výboju,
- dbajte na správny spôsob nabíjania - nenabíjajte batériu príliš veľkým prúdom,
- vyhýbajte sa veľmi nízkym teplotám a dlhodobému vystaveniu vysokým teplotám.
Spoľahlivý z každého uhla
Keď si kúpite našu batériu, získate plnú záruku spoľahlivosti. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ho namontujete. Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane potrebnú dávku energie bez kompromisov.
Dôvera potvrdená zárukou
Záleží vám na kvalite produktu, ktorý kupujete, a preto sú naše projekty a riešenia zamerané na splnenie vašich očakávaní. Na každú nami ponúkanú batériu sa vzťahuje záruka 24 mesiacov od dátumu nákupu .
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5901878530765 |
| Aplikácia: | Poplašné systémy, monitorovanie UPS, elektronické hračky, motocykle, štvorkolky, skútre, vysokozdvižné vozíky, golfové vozíky, i |
| Cyklické nabíjanie: | 14.5V - 15.0V |
| Kapacita: | 7 Ah |
| Maximálny nabíjací prúd: | 105 A |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.6V - 13.8V |
| Napätie: | 12 V |
| Pracovná teplota: | 25 °C ± 3 °C |
| Rozmery: | 64 x 150 x 100 mm |
| ? Typ batérie: | AGM |
| vnútorný odpor:: | 37mΩ |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Konektory: | T1 |
| Maximálny vybíjací prúd: | 82.5 A (5 sec) |
| Nárazový prúd: | 1.65 A |
| Zariadenia: | Golfový vozík, Hračka, Motocykl, Poplašný systém, Skúter, Štvorkolka, Vysokozdvižný vozík |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

