Gélová batéria | 12V | 120Ah | 34.8 kg
Kód: 53081


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Plná záruka spoľahlivosti
Gélová batéria Qoltec vyrobená na báze technológie VRLA. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ju namontujete. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti nakloneniu a otrasom. Okrem toho nehrozí žiadne riziko úniku elektrolytu. Naša batéria môže pracovať v akejkoľvek polohe.
Puzdro je vyrobené z ABS plastu, články sú vyrobené z medi.
Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane dávku energie potrebnej na prevádzku.
Bezpečná a stabilná práca
Keď si kúpite našu batériu, môžete si byť istí, že je:
- úplne bezúdržbová, nie je potrebné dopĺňať elektrolyt,
- odolná voči nárazom,
- odolná voči práci pri nízkych a vysokých teplotách,
- schopná pracovať v akejkoľvek polohe, nie je potrebné nastavovať v horizontálnej polohe,
- pri absencii možnosti rýchleho dobitia je veľkou výhodou produktu odolnosť voči hlbokému vybitiu,
- bezpečná, bez rizika úniku elektrolytu,
- vysoko kvalitná,
- puzdro je vyrobené z ABS, články z medi,
- predpokladaná životnosť batérie počas prevádzky s vyrovnávacou pamäťou je 12 rokov.
Široká škála aplikácií
Batéria je určená pre vyrovnávaciu aj cyklickú prevádzku:
Aplikácia vyrovnávacej pamäte ako núdzový zdroj napájania: núdzové zdroje UPS, zabezpečovacie ústredne, UPS pre ústredné kúrenie, poplašné systémy, núdzové osvetlenie, lekárske vybavenie.
Cyklické aplikácie ako samostatný zdroj energie: jachty, člny, karavany, veľké hračky, solárne zariadenia a obnoviteľná energia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 34.8 kg |
| EAN: | 5901878530819 |
| Cyklické nabíjanie: | 14.40V - 14.70V |
| Kapacita: | 120 Ah |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.50V - 13.80V |
| Napätie: | 12 V |
| Pracovná teplota: | 25°C ± 3°C |
| Rozmery: | 170 x 405 x 205 mm |
| Stav: | Nový |
| Typ: | VRLA |
| ? Typ batérie: | GÉL |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 Mesiacov |
| Životnosť: | 12 rokov (s vyrovnávacou prevádzkou pri 20 °C) |
| Konektory: | skrutkový spoj M8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

