Batéria AGM | 12V | 120Ah | max 1440A
Kód: 53039


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stabilný zdroj energie
Pri vykonávaní každodenných činností alebo v práci určite používate zariadenia, ktoré na efektívnu prácu potrebujú elektrickú energiu. Niektoré z nich čerpajú energiu zo siete, iné potrebujú na prevádzku batériu. Ide napríklad o elektronické hračky, štvorkolky, zdroje neprerušiteľného napájania (UPS) alebo zdravotnícku techniku. Aby sme im poskytli stabilný a bezpečný zdroj elektrickej energie, pripravili sme širokú škálu riešení. Prezrite si našu ponuku gélových batérií a vyberte si variant, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám.
Bezpečné a bezúdržbové
Batérie navrhujeme v súlade s najnovšou technológiou AGM, ktorá im umožňuje pracovať dlhšie vďaka procesu pomalého vybíjania. Cíťte sa bezpečne - ich výhodou je tesnosť a odolnosť voči rôznym druhom otrasov. Zariadenia napájané týmto spôsobom budú fungovať bez problémov po dlhú dobu. Naše gélové batérie sú bezúdržbové počas celej svojej životnosti a môžu vydržať až 10 rokov.
Spoľahlivý z každého uhla
Keď si kúpite našu batériu, získate plnú záruku spoľahlivosti. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ho namontujete. Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane potrebnú dávku energie bez kompromisov.
Starajte sa o svoju batériu
Pamätajte, že správne používanie a správna starostlivosť o batériu AGM je veľmi dôležitá pre jej životnosť. Časté a hlboké vybíjanie určite nebude mať pozitívny vplyv na jeho účinnosť. Ak chcete využiť dlhú výdrž batérie, skúste:
- vyhnúť sa hlbokému výboju,
- dbajte na správny spôsob nabíjania - nenabíjajte batériu príliš veľkým prúdom,
- vyhýbajte sa veľmi nízkym teplotám a dlhodobému vystaveniu vysokým teplotám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 35.7 kg |
| EAN: | 5901878530390 |
| Aplikácia: | Poplašné systémy, monitorovanie UPS, elektronické hračky, motocykle, štvorkolky, skútre, vysokozdvižné vozíky, golfové vozíky, i |
| Cyklické nabíjanie: | 14.4V - 15.0V |
| Ďalšie informácie: | Nie je určený na použitie v nepretržitej prevádzke ako powerbanka pre fotovoltaickú inštaláciu. |
| Kapacita: | 120 Ah |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.5V - 13.8V |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 170 x 400 x 200 mm |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | 10 rokov (pri prevádzke s UPS) |
| Konektory: | skrutkový spoj M8 |
| Nárazový prúd: | 1440 A |
| Zariadenia: | Golfový vozík, Hračka, Motocykl, Poplašný systém, Skúter, Štvorkolka, Vysokozdvižný vozík |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

