Telefonická linka je mimo prevádzku, prosím použite kontaktný formulár, email .

Flexibilný Solárny panel Solárny modul Green Cell GC Solar Panel 100W / Monokryštalický / 12V 18V / ETFE / MC4

Kód: PPV02
ZadarmoZadarmo €134,63 –1 %
Flexibilný Solárny panel Solárny modul Green Cell GC Solar Panel 100W / Monokryštalický / 12V 18V / ETFE / MC4
€134,63 –1 % €133,62 / ks €111,35 bez DPH
3-4 prac.dní
  • Flexibilný solárny modul Green Cell s monokryštalickými článkami - Implementácia ekologického projektu s využitím najefektívnejšieho riešenia na trhu s účinnosťou až 20%.
  • Inteligentný materiál ETFE - Plachta Green Cell je extrémne tenká, ľahká a odolná aj voči najdrsnejším poveternostným podmienkam.
  • Mimoriadne flexibilné riešenie - vďaka možnosti ohýbania panelu až o 30 stupňov sa výborne prispôsobí akémukoľvek povrchu a je možné ho použiť na člnoch, strechách karavanov a inštaláciách fotovoltaických domov.
  • Pohodlná inštalácia - každý solárny modul GC je vybavený 4 montážnymi otvormi a dlhými káblami dlhými 2 metre, ktoré sú zakončené zástrčkami MC4, čo uľahčuje prístup do ťažko prístupných oblastí

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Urobte krok do budúcnosti a robte svoju energiu bez emisií

Flexibilný 100 W solárny panel Green Cell je produkt vyvinutý pomocou najnovších technológií vo fotovoltaickej kategórii - monokryštalické články a materiál ETFE. Vďaka tomu sú moduly GC v porovnaní so štandardnými solárnymi modulmi ultraľahké, tenké a predovšetkým flexibilné. To vedie k mimoriadne širokej škále aplikácií - od inštalácie na člnoch, mobilných domoch až po malé fotovoltaické inštalácie pre domácnosti. Realizujte svoj vysnívaný projekt s ekologickým riešením.

Mimoriadne flexibilné riešenie

Flexibilná štruktúra solárnych modulov Green Cell umožňuje ich ohýbanie až o 30 stupňov a prispôsobenie na akýkoľvek povrch. Ideálne riešenie je použitie na strechách lodí alebo mobilných domov, napr. H. na nerovných povrchoch vystavených nárazom.

Viac energie z rovnakého povrchu

Solárny  panel používa monokryštalické články, ktoré zaručujú vysokú účinnosť ~ 20%. To znamená, že panel GC môže súčasne generovať až o 25% viac energie ako polykryštalický panel rovnakej veľkosti. Vyberte účinnosť, nie veľkosť.

Dáta založené na priemernej dennej energii (360 Wh) za rok.

Vybavenie Spotreba energie Čas akcie
5 LED žiaroviek  30W 12h
Chladnička 50W 7h
Štandardný notebook 60W 6h
LED 55 "TV 120W 3h
Sálavý ohrievač 360W 1h

Kvalita a dizajn

Vďaka svojim chemickým vlastnostiam robí materiál ETFE omnoho odolnejším voči účinkom extrémnych teplôt a všetkým iným vonkajším faktorom, ako je tomu v prípade bežných solárnych panelov. Nielen, že je odolný, ale je to aj inteligentný materiál so schopnosťou samočistenia, vďaka čomu je jeho životnosť až 20 rokov. Sú tiež odolné voči korózii a drsným poveternostným podmienkam, ako sú dážď, sneh alebo dokonca krupobitie.

Trieda ochrany
IP67

Pohodlná montáž

Pre zaistenie ľahkej a stabilnej inštalácie na akýkoľvek povrch, aj keď je ťažko dosiahnuteľný, majú panely 4 montážne otvory. Sada obsahuje 2 metrové káble zakončené zástrčkami MC4 bežne používanými vo fotovoltaike.

Možné použitie

Fotovoltaické systémy nie sú iba alternatívnym zdrojom energie v domácnostiach. Flexibilné solárne panely sú ideálne pre miesta, kde nemáme prístup k elektrickému vedeniu alebo kde potrebujeme pohodlnú a ekologickú metódu napájania. Sú ideálne na cestovanie s mobilnými domami, kempingmi alebo dokonca s malými balkónovými systémami.

Ekológia ide ruka v ruke s ekonomikou

Fotovoltaické moduly Green Cell sú dokonalým riešením, ak chcete chrániť životné prostredie a šetriť peniaze využitím obnoviteľnej energie ako zdroja energie pre vaše zariadenia. Použitý materiál ETFE je biologicky odbúrateľný a pri samotnom výrobnom procese sa nepoužívali žiadne látky škodlivé pre životné prostredie. To znamená, že výrobok nepredstavuje žiadnu hrozbu pre ozónovú vrstvu, ktorá obklopuje našu planétu. Vyberte si solárne panely Green Cell a zmeňte svoje prostredie na ekologickejšie.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Fotovoltaika
Hmotnosť: 0.5 kg
Maximálne napätie::: 18V
Maximálny prúd: 5.56A
Maximálny výkon:: 100W
Napätie naprázdno::: 21.6V
Pracovná teplota: od -20°C až 60°C
Rozmery: 1200mm x 540mm
Skratový prúd::: 6.11A
Tolerancia výkonu::: ± 5%
Typ buniek: Monokryštalické
Typ konektorov::: MC4
Vonkajšia škrupina::: ETFE - Ethylen-Tetrafluorethylen

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: