Konektor MC4 do rozvádzačov + -
Kód: KON06


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vysokokvalitná kompletná sada zástrčiek MC4 "+" a "-" (samec a samica).
-
Konektor MC4 do rozvádzačov
Vysokokvalitná kompletná sada MC4 "+" a "-" (samec a samica).
Súprava je určená na montáž na rozvádzače a/alebo kryty. Konektory slúžia na pripojenie fotovoltaických panelov.Súprava kompatibilná s 2,5 mm PV káblami; 4 mm; 6 mm; 10 mm.
Sada obsahuje:
+/- konektor: 1 sada,
+/- kolíky: 1 sada

Sada konektorov potrebná pri pripájaní solárnych panelov vo fotovoltaických inštaláciách.
Odolnosť a kvalitné spracovanie zaručujú dlhú životnosť produktu. Trieda ochrany IP67 zaisťuje odolnosť voči vode a prachu.
Konektory sú tiež odolné voči UV žiareniu.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 5900378925385 |
| Kontaktný odpor: | < 5mOhm |
| Maximálny prúd: | 30 A |
| Napätie: | 1000 V |
| Trieda ochrany: | IP67 |
| ? Produkt: | Konektor MC4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

