Batéria AGM | 12V | 200Ah | bezúdržbová
Kód: EX.9793


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Batérie AGM s kapacitou 200Ah
Srdce vašich zariadení Životnosť 5+ rokov Bezpečnosť zaručená.
Čo je batéria AGM?
AGM je akumulátorová batéria so širokým komerčným využitím. Môžeme ho napájať nielen hračky a poplašné systémy, ale tiež je srdcom každej UPS.
Batérie AGM od spoločnosti Extralinkl majú veľmi široké možnosti použitia. Môžu sa použiť na cyklickú aj vyrovnávaciu operáciu.
Stále častejšie nahrádzajú známe kyslé alebo zásadité modely kvôli ich vlastnostiam, ako napríklad:
- nevyžadujú odbornú údržbu a pridávanie elektrolytu
- miestnosti, kde sú nainštalované batérie, nevyžadujú ďalšie vetranie
- fungujú dobre v nárazníkovej práci - ich životnosť je až 5 rokov
- nižší vnútorný odpor a vyššia energetická účinnosť ako tradičné batérie
- oveľa ľahšie a menšie ako kyselinové batérie pri zachovaní rovnakej kapacity
- odolnejšie voči extrémnym teplotám, vibráciám a nárazom
-
Bez údržbová práca
Batérie vyrobené v technológii AGM boli vytvorené s cieľom zabezpečiť najvyššiu bezpečnosť počas používania. Zabudované špeciálne sklenené vlákna zaisťujú úplnú tesnosť batérií, čo sa prejavuje opakovaným nabíjaním a vybíjaním batérie bez obáv zo straty jej parametrov. Vďaka samoregulačnej funkcii (ventily VRLA) poskytujú AGM až 5+ rokov bezobslužnej prevádzky. Zvyšuje prevádzkovú bezpečnosť zariadenia bez ohľadu na polohu batérie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| EAN: | 5902560369793 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 200 Ah |
| Maximálny nabíjací prúd: | 35 A |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Ochrana proti vybitiu: | Áno |
| Rozmery: | 522 x 240 x 218 mm |
| ? Typ batérie: | AGM, Bezúdržbová |
| vnútorný odpor:: | ⩽5mΩ (pri 25 ° C) |
| Výrobca: | EXTRALINK |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


