Hybridný solárny invertor 3KVA Off-Grid | 2,4 kW | 80A | MPPT | Sinus
Kód: 53876


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Ako funguje hybridný menič v režime off-grid?

Účinnosť solárneho FV systému závisí od výberu správneho invertora, čiže solárneho invertora. V tomto systéme zohráva kľúčovú úlohu invertor, ktorý premieňa jednosmerný prúd generovaný fotovoltaickými panelmi na striedavý prúd pre domáce spotrebiče.
Off-grid hybridný invertor kombinuje fotovoltickú inštaláciu, skladovanie energie a elektrickú sieť . Cez deň dobíja zásobník energie z fotovoltických panelov. Zásobník energie napája domáce zariadenia z energie naakumulovanej počas dňa a po vybití batérie čerpá energiu zo siete.
Invertor pracuje v režime off-grid, využíva prebytočnú slnečnú energiu na napájanie prijímačov a nabíjanie batérie. V prípade poruchy sa elektrina odoberá z FV inštalácie do zásobníka energie a môže bezpečne a nepretržite zabezpečiť kontinuitu našich zariadení.
Prečo si vybrať hybridný menič?

- Čistý sínusový invertor,
- automatický reštart po obnovení napájania,
- čitateľný, multifunkčný LCD displej,
- MPPT regulátor nabíjania s výkonom 80A,
- napájanie zo siete alebo generátora,
- možnosť zmeniť nastavenia priority AC / solárnej nabíjačky pomocou LCD displeja,
- inteligentná konštrukcia nabíjačky pre optimálny výkon batérie,
- konfigurovateľný rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače pomocou nastavení na paneli LCD displeja,
- konfigurovateľný nabíjací prúd batérie v závislosti od zariadení a osobných počítačov prostredníctvom nastavení na LCD displeji,
- ochrana proti preťaženiu, prehriatiu, prebitiu a skratu,
- funkcia studeného štartu,
- možnosť pripojiť ďalší modul Wi-Fi.
Maximalizujte možnosti pomocou technológie MPPT

Invertor nabíjania batérie využíva moderný 80A MPPT regulátor nabíjania, ktorý maximalizuje výkon odoberaný z fotovoltaických panelov pomocou pokročilej technológie na sledovanie bodu maximálnej spotreby energie.
Táto funkcia výrazne ovplyvňuje účinnosť fotovoltickej inštalácie - dokážu udržať vysoký výkon aj pri nízkom slnečnom žiarení. Okrem toho regulátor riadi chod batérie a proces nabíjania a chráni batériu pred poškodením.
Multifunkčný LCD displej

Výrobok je vybavený multifunkčným, ľahko ovládateľným LCD displejom s ovládacím panelom. Uľahčuje monitorovanie celej FV inštalácie. Umožňuje konfigurovať rozsah vstupného napätia pre domáce spotrebiče a osobné počítače alebo zmeniť nastavenia priority AC/Solárnej nabíjačky. Okrem toho displej zaznamenáva údaje a informuje o poruchách a podľa toho reaguje, ak niektorý z parametrov prekročí normu. Ak dôjde k poruche, menič sa vypne.
Dôvera potvrdená zárukou
Získajte čistú energiu s našimi solárnymi invertormi! Na výrobok sa vzťahuje záruka 24 mesiacov od dátumu zakúpenia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne meniče (invertory) |
|---|---|
| Záruka: | 24Mesiacov |
| Hmotnosť: | 5.96 kg |
| EAN: | 5901878538761 |
| Ďalšie informácie: | Možnosť pripojenia dodatočného wi-fi modulu. Nepodporuje BMS. Nepodporuje LiFePO4 batérie. |
| Displej: | LCD |
| Farba: | Biela, čierna |
| Chladenie: | 2 × ventilátor |
| Menovitý výkon: | 2400 W |
| Napätie: | 24 V |
| Počet fáz: | jednofázový |
| Prevádzková teplota: | -10 až 50 °C |
| Rozmery: | 348 × 270 × 95 mm |
| Typ: | Off-grid |
| Výrobca: | Qoltec |
| Výstupná frekvencia: | 50/60 Hz |
| Výstupné napätie: | 230 V AC |
| Rozhranie: | RS-232 |
| Skladovacia teplota: | -15 až 60 ℃ |
| Čas prepínania: | 10 ms (UPS), 20 ms (domáce spotrebiče) ms |
| Hlučnosť: | 45 dB |
| Priebeh výstupného napätia: | Čistá sínusoida |
| ? Produkt: | Solárny menič |
| Max. napätie naprázdno FV: | 450 V DC |
| Max. výkon FV panelov: | 3000 W |
| Nabíjacie napätie (Bulk): | 27 V DC |
| Nabíjacie napätie (Float): | 27 V DC |
| Prúd nabíjania AC: | 80 A |
| Prúd nabíjania MPPT: | 80 A |
| Rozsah napätia MPPT: | 120-450 V DC |
| Rozsah vstupného napätia AC: | 90-280 V AC |
| Špičkový výkon: | 6000 W |
| Účinnosť meniča: | 95 % |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

