Batéria AGM Green Cell 12V 14Ah
Kód: AGM08


Súvisiaci tovar
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kde...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Univerzálna nabíjačka Green Cell pre batérie AGM / gélové a LiFePO4 Široká kompatibilita -...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpčenosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Maximálna bezpečnosť pri používaní vďaka konštrukcii zabraňujúcej úniku elektrolytu Úplne bez...
Batéria AGM je určená na použitie v systémoch núdzového napájania a v iných situáciách, kedy...
Digitálny tester 12-24V batérie vám umožní presne diagnostikovať stav batérie a rýchlo odhaliť...
Polykryštalický solárny panel POLI s bypassovou diódou (bypass) optimalizuje prúdový tok v...
Podrobný popis

AGM batéria
Srdce vašich zariadení
Životnosť 5+ rokov ✦ Záruka bezpečnosti ✦ Práca v rôznych polohách ✦ Vysoká prúdová účinnosť ✦ Bezúdržbová ✦ Odolnosť voči nárazom a otrasom
Čím sa AGM batéria odlišuje a aké sú jej výhody oproti tradičnej batérii?
AGM batérie ponúkajú výrazne lepší výkon v porovnaní so štandardnými olovenými batériami. Ich bezpečnosť zaisťuje technológia AGM VRLA – jednosmerné ventily, ktoré zabraňujú úniku elektrolytu. Elektrolyt je zachytený medzi mimoriadne hrubými olovenými platňami so separátormi zo sklenených vlákien.
Batérie AGM majú širokú škálu použití:
✦ vo fotovoltických inštaláciách ✦ núdzové napájacie systémy (UPS) ✦ hračky ✦ registračné pokladne ✦ invalidné vozíky ✦ golfové vozíky ✦ kosačky na trávu ✦ čistiace stroje ✦ lode
Batérie AGM od Green Cell majú veľký rozsah použitia. Je možné ich použiť tak na cyklickú ako aj na záložnú prevádzku.
Cyklická prevádzka
Cyklické použitie batérie zahŕňa jej používanie ako samostatného, nezávislého zdroja energie. AGM batérie sú vhodnejšie na veľmi časté nabíjanie a vybíjanie ako ich staršie náprotivky.
Takto sa batérie používajú v invalidných vozíkoch, fotovoltických inštaláciách, golfových vozíkoch, hračkách, kosačkách na trávu a v mnohých ďalších zariadeniach.

Záložná prevádzka
Vďaka vyrovnávacej prevádzke môže batéria fungovať ako núdzový zdroj napájania pre pripojené zariadenie. Batéria pripojená k systému napájania poskytuje dodatočnú energiu v prípade výpadku hlavného zdroja napájania.
Takto sa batérie používajú v poplašných systémoch, zdrojoch UPS, pokladniciach, núdzovom osvetlení a v mnohých ďalších zariadeniach.

Zaručená bezpečnosť a spoľahlivosť
✔︎ Viac ako 5 rokoch práce
✔︎ Nie je potrebné dopĺňať elektrolyt
✔︎ Nevyžaduje sa žiadna údržba
✔︎ Pracujte v akejkoľvek polohe
✔︎ Vysoká účinnosť a výkon
✔︎ Vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a vysokým aj nízkym teplotám
✔︎ Pre vyrovnávaciu pamäť a cyklickú prevádzku
✔︎ Bezpečné použitie v interiéri
✔︎ Všestranné použitie
✔︎ Štandardizované

Bezpečnosť
AGM batérie sú navrhnuté na prevádzkový režim v tých najextrémnejších podmienkach. Vďaka použitým skleneným vláknam je elektrolyt nepriedušne utesnený v telese, čo umožňuje použiť túto batériu v ľubovoľnej polohe bez obáv o únik elektrolytu. Toto je obzvlášť dôležité v prípade elektricky poháňaných hračiek, ktoré sú vystavené rôznym typom nárazov. Vďaka tomu sú batérie AGM Green Cell plne bezpečné pre užívateľov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 4.1 kg |
| EAN: | 5902701411541 |
| Farba: | Čierna |
| Kapacita: | 14 Ah |
| Kód produktu: | AGM08 |
| Napätie: | 12 V |
| Ochrana proti hlbokému vybitiu: | Áno |
| Ochrana proti prepätiu: | Áno |
| Ochrana proti preťaženiu: | Áno |
| Rozmery: | 151 x 98 x 98 mm |
| Terminál: | Faston 250 (F2) |
| Typ: | VRLA AGM |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výrobca článkov: | GreenCell |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | cca 5 rokov |
| Zariadenia: | Hračka, Poplašný systém |
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Prenosná zásuvka - automobilový invertor je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické...
Lítium-fosfátová batéria sa vyznačuje výnimočnou životnosťou, energetickou účinnosťou a...
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

