Lithium Batéria CR123A 3V 1400mAh
Kód: XCR02


Súvisiaci tovar
Podrobný popis


Moderné batérie Green Cell CR123A
Lítiové batérie Green Cell CR123A sa vyznačujú vysokou kapacitou – 1400 mAh, ktorá poskytuje trikrát dlhšiu výdrž batérie ako v prípade alkalických batérií.

Vysoká odolnosť a bezpečnosť
Batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali stabilný a dlhotrvajúci zdroj energie pre vaše zariadenia. Môžu pracovať nepretržite dlhšie ako 3 roky. Zachovávajú si 90% svojej kapacity aj po 10 rokoch skladovania. Odteraz ich môžete mať vždy nablízku bez obáv z predčasného opotrebenia.


Špecifikácia:
▶ Označenie: CR123A / 123A / CR17345 / 17345
▶ Technológia: Lítiová batéria / LiMnO2
▶ Kapacita: 1400mAh
▶ Napätie: 3V
▶ Priemer: 16,5 mm
▶ Výška: 34 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| EAN: | 5903317225782 |
| Kapacita: | 1400 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Green Cell |
| Alternatívne označenie: | CR123A, 123A, CR17345, 17345 |
| Označenie batérie: | CR123A |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

