Elektrický ohrievač Comfort PLUS 2500W
Kód: 3ZXBGP1325


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektrický ohrievač Comfort PLUS 2.5kW je funkčné zariadenie, praktické na používanie, odolné voči mechanickému poškodeniu, na dlhodobé používanie.
Elektrický ohrievač nespotrebováva kyslík a nevyžaduje dodávky paliva, je bezpečný a čistý, vhodný na nepretržitú prevádzku a je ľahko prenosný. Vykuruje miestnosti pomocou odporového drôtu a axiálneho ventilátora, ktorých zvýšená účinnosť výrazne ovplyvňuje vykurovací výkon zariadenia.
Disponuje nastaviteľným termostatom, takže si teplotu ľahko prispôsobíte svojim individuálnym potrebám.

Kde je možné použiť elektrický ohrievač Comfort PLUS 2.5kW?
- Rodinné a rekreačné domy
- Dielne, sklady, skleníky
- Reštaurácie
- Obchodné a servisné priestory
- Kancelársky priestor
Elektrický ohrievač Comfort Plus je ideálny na vykurovanie malých a stredne veľkých miestností. Pri väčších plochách sa odporúča použiť viac ohrievačov, aby sa zabezpečil dostatočný ohrev.

Ovládací panel:
Ľavý gombík - gombík termostatu
Pravý gombík - nastavenie ohrevu
Elektrické ohrievače sú všestranné a efektívne zariadenia používané na zvýšenie teploty v špecifických priestoroch. Široko používané v domácnostiach aj v priemyselnom sektore zaručujú rýchlu a rovnomernú distribúciu tepla.
V domácnostiach sa často používajú na vykurovanie miestností s nízkym izolačným štandardom alebo ako doplnkový zdroj tepla v chladnejších dňoch.
Navyše, vzhľadom na nedostatok výfukových emisií, sú ideálnym riešením pre miesta, kde je dôležitá čistota vzduchu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúrenie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 5903760240028 |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 140cm |
| Napätie: | 220-240V |
| Poistka: | 10A |
| Prúd: | 8.3-9.1AW |
| Rozmery: | 210 x 195 x 275 mm |
| Výrobca: | Volt |
| Hlučnosť: | 47dB |
| Nastavenie: | 30/2000W |
| Samoresetovací termostat: | 55°C |
| Vykurovací výkon: | 2500W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

