Elektronický menič napätia IPS 300 | 12V / 230V | 150W / 300W
Kód: 3IPS030012
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Elektronický menič IPS 300 12V slúži na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich striedavé napätie 230V z batérií a autoinštalácií jednosmerným napätím 12V.
Je ideálny pre vozidlá a miesta, kde nie je možné priame pripojenie k elektrickej sieti.
IPS menič produkuje výstup tzv. modifikovaná sínusová vlna, to je striedavé napätie s pravouhlou vlnou.
Vďaka tomu môže napájať odporové zariadenia, ako sú: notebooky, nabíjačky, rýchlovarné kanvice, televízory a iné...
Dodatočné parametre
| Kategória: | 150W |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 5903111886004 |
| Napätie: | 12 V |
| Okamžitý výkon (impulz): | 300 W |
| Rozmery: | 175 x 80 x 60 mm |
| Stav výstupného napätia: | Modifikovaná sínusoida |
| Vstupné napätie: | 10,5-15,5 |
| Výrobca: | Volt |
| Výstupná frekvencia: | 50 Hz (+-2 Hz) |
| Výstupné napätie: | 225-235 V |
| Účinnosť pri plnom zaťažení: | 92 % |
| Výkon (nepretržitý): | 150 W |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

