6xBatéria pre načúvací prístroj Typ 312 P312 PR41 ZL3 ZincAir

Kód: HB01
Super Cena
€6 –33 %
Snímka obrazovky 2024 01 17 o 16.50.22
€6 –33 % €4,02 / ks €3,35 bez DPH €0,67 / 1 ks
Skladom
Možnosti doručenia
 • Batérie do načúvacích prístrojov Rayovac sú vďaka použitiu tých najkvalitnejších materiálov a výrobných metód úplne bezpečné pre vás aj vaše zariadenia.
 • Pokročilá technológia zinok-vzduch poskytuje až 5-krát dlhšiu dobu prevádzky v porovnaní s alkalickými batériami a batériami s oxidom strieborným.
 • Batérie sú určené na použitie v lekárskych prístrojoch vrátane: načúvacích prístrojov, implantátov, procesorov reči a ďalších, ktoré vyžadujú dlhodobé a stabilné napájanie.
 • Pred vložením batérie do zariadenia odstráňte ochrannú nálepku a počkajte 2 minúty . Po uplynutí tejto doby je batéria aktívna a pripravená na použitie.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015

Podrobný popis

Rayovac Extra typ 312 / PR41

Ekologické batérie – bez obsahu ortuti (0 % Hg)

Snímka obrazovky 2024-01-17 o 16.54.26

Originálny produkt lídra vo výrobe batérií do implantátov a načúvacích prístrojov - Rayovac.

 • dostupnosť najčerstvejších batérií s veľmi dlhým dátumom spotreby,
 • batérie z najnovších výrobných liniek,
 • veľké skladové zásoby - zabezpečiť rýchle vybavenie objednávky

Nová zosilnená verzia - Rayovac Sound Fusion Technology

Spoločnosť Rayovac, ktorá vychádza z viac ako 110 rokov inovácií a inžinierstva, posúva technológiu batérií na ďalšiu úroveň zavedením technológie Sound Fusion. Vďaka vylepšenému výkonu - batérie zaisťujú dlhšie bezdrôtové streamovanie, vďaka čomu sú batérie Rayovac ešte odolnejšie, spoľahlivejšie a odolnejšie. Splnenie požiadaviek dnešných načúvacích prístrojov robí život lepším a umožňuje vám vychutnať si chvíle, na ktorých záleží.

Nová technológia Sound Fusion zahŕňa:

 • Zlepšenie polymérovej siete vo vnútri každej batérie – to umožňuje zvýšenú konektivitu ku katóde a pomáha maximalizovať množstvo komponentov, ktoré napájajú každú batériu.
 • Výkon batérie v širšom rozsahu teplôt – Nový výrobný proces umožňuje zvýšenú stabilitu článkov v širokom rozsahu teplôt, čím zaisťuje ešte väčšiu spoľahlivosť batérií.

Snímka obrazovky 2024-01-17 o 16.50.34

 • Typ: zinkovo-vzduchová batéria (zinkovo-vzduchová)
 • Aplikácie: načúvacie prístroje, rečové procesory, iné lekárske zariadenia vyžadujúce spoľahlivé a efektívne napájanie, ako aj špionážne príslušenstvo, odpočúvacie zariadenia atď.
 • Menovité napätie: 1,45 V
 • Model: 312 / PR41
 • Iné označenia: B3124, B347PA, AC312E, PR41, HA312, 312AU, 312AU, DA312, 312HPX, s312, p312, ZA312, PR312, AC312
 • Batérie bez obsahu ortuti – Hg 0 %
 • Rozmery: 7,9 x 3,6 mm

Batérie do načúvacích prístrojov sú označené univerzálnymi číslami a farbami:

Veľkosť 10 / PR70 - na blistroch a hromadnom balení vždy mať žlté označenie (rozmery: 5,8 x 3,6 mm)
Veľkosť 13 / PR48 - na blistroch a hromadnom balení majte vždy oranžové označenie (rozmery: 7,9 x 5,4 mm)
Veľkosť 312 / PR41 - na blistroch a hromadnom balení vždy hnedé označenie (rozmery: 7,9 x 3,6 mm)
Veľkosť 675 / PR44 - na blistroch a hromadnom balení mať vždy modré označenie (rozmery: 11,6 x 5,4 mm)
RAYOVAC EXTRA sú najčastejšie odporúčané batérie do načúvacích prístrojov. Sú považované za jedny z najsilnejších na trhu. Tešia sa veľmi dobrým názorom používateľov a sú chválení v diskusných skupinách.

Zinkovo-vzduchové batérie Rayovac majú veľmi vysokú kapacitu pri zachovaní nízkej hmotnosti batérie. Dobre znášajú vysoký prúdový výboj. Okrem toho zaisťujú veľmi stabilné výstupné napätie počas celého životného cyklu batérie – nie bez významu v prípade mnohých medicínskych zariadení.

Batérie majú najvyššiu energetickú hustotu zo všetkých mini batérií (3x väčšiu ako strieborné batérie a 5x väčšiu ako alkalické batérie). Batérie navyše fungujú správne vo veľmi širokom rozsahu teplôt: od -10 do 50 stupňov. C

Batérie patria medzi najpriestornejšie na trhu.

Ideálna voľba pre ľudí, ktorí hľadajú batérie najvyššej kvality pre svoje načúvacie prístroje.

Každá batéria je zabalená v špeciálnom ochrannom obale pre zaistenie tesnosti - to všetko preto, aby sa výrobok dostal k zákazníkovi čo najčerstvejší, s plnými funkčnými hodnotami.

Prečo si vybrať načúvacie batérie Rayovac Extra?

Dokonalá kompatibilita a prúdová účinnosť - batérie Rayovac Extra budú dobre fungovať v akomkoľvek načúvacom prístroji, fungujú aj s modernými sluchovými implantátmi a rečovými procesormi!

Vysoká hustota akumulovaného náboja - najpriestrannejšia zo všetkých gombíkových batérií dostupných na trhu, až 5x viac energie v porovnaní s alkalickými článkami.

Vynikajúca životnosť - batérie uložené v originálnom balení zostávajú plne použiteľné niekoľko rokov! Batérie Rayovac Extra je možné zakúpiť skladom, ich nominálna životnosť je 4 roky.

Ekologické - batérie Rayovac Extra neobsahujú ortuť.

Ako naplno oceniť výhody technológie zinok-vzduch?

Po odstránení ochrannej nálepky počkajte aspoň približne 2 minúty, kým zapnete batériu v zariadení. Tento čas je potrebný na to, aby kyslík prenikol do štruktúr batérie – až potom sa batéria aktivuje a dosiahne príslušné napätie pre prevádzku. Pri používaní batérie by ste tiež mali zabezpečiť, aby priestor pre batériu mal možnosť ďalšieho prenikania vzduchu.

Batérie vydržia dlhšie, ak pochádzajú z čerstvej výroby (dlhá trvanlivosť) a sú skladované na suchom a chladnom mieste (neskladujte batérie na horúcich alebo studených miestach, napr. v chladničke - znižuje sa tým ich životnosť). Okrem toho stojí za to pamätať na vypnutie fotoaparátu v noci a vtedy, keď sa dlhší čas nepoužíva. Taktiež sa odporúča ponechať priehradku na batérie fotoaparátu cez noc otvorenú – zabráni sa tak hromadeniu vlhkosti v nej a poškodeniu batérií.

Vyhnite sa: používaniu iných batérií ako zinkovo-vzduchových batérií (alkalické batérie sú oveľa slabšie a môžu vytiecť). Nenechávajte vybité batérie vo fotoaparáte ani nemiešajte batérie rôznych značiek alebo nové a staré batérie – vždy vymeňte celú súpravu. Batérie by tiež nemali byť voľne uložené spolu s kovovými predmetmi.

Čo skracuje výdrž batérie: vyššia úroveň zosilnenia vo fotoaparáte, aktivácia doplnkových funkcií, vystavenie hluku, dlhodobý hovor cez telefón (pri uchu), vysoká vlhkosť vzduchu, vysoké alebo nízke teploty, znečistenie ovzdušia.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie do načúvacích prístrojov, Batérie pre načúvací prístroje ZincAir
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Značka: ZincAir
Zariadenia: Načúvací prístroj
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MA Avatar autora | 20.11.2023
Neviem ohodnotiť pre krátku dobu používania. Zaslanie produktu bolo rýchle k spokojnosti.
5
JH Avatar autora | 24.3.2022
Dobrý deň. Zatiaľ som Váš produkt neodskúšal. Ešte mám inú starú zásobu. Privítal by som na tovare dátum výroby. Želám pekný deň. S pozdravom, J. H.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: