6xBatéria pre načúvací prístroj Typ 312 P312 PR41 ZL3 ZincAir

Kód: HB01
Super Cena
€2,40 / ks €2 bez DPH €0,40 / 1 ks
Skladom
Možnosti doručenia
  • Batérie do načúvacích prístrojov Green Cell sú vďaka použitiu tých najkvalitnejších materiálov a výrobných metód úplne bezpečné pre vás aj vaše zariadenia.
  • Pokročilá technológia zinok-vzduch poskytuje až 5-krát dlhšiu dobu prevádzky v porovnaní s alkalickými batériami a batériami s oxidom strieborným.
  • Batérie sú určené na použitie v lekárskych prístrojoch vrátane: načúvacích prístrojov, implantátov, procesorov reči a ďalších, ktoré vyžadujú dlhodobé a stabilné napájanie.
  • Pred vložením batérie do zariadenia odstráňte ochrannú nálepku a počkajte 2 minúty . Po uplynutí tejto doby je batéria aktívna a pripravená na použitie.

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015

Podrobný popis

Bezpečnosť a vysoká životnosť

Zinko-vzduchové batérie GC Zinc Air neobsahujú ortuť, zaisťujú úplnú bezpečnosť používania a sú stabilným a dlhotrvajúcim zdrojom energie pre lekárske prístroje. Zachovávajú si 95% svojej kapacity aj po 4 rokoch skladovania. Batérie navyše fungujú správne v širokom rozmedzí teplôt: od -10 do 50 stupňov Celzia. C. Odteraz ich môžete mať vždy po ruke bez obáv z ich predčasného opotrebovania a bez ohľadu na poveternostné podmienky

6x BatteryGreen Cell for hearing aid Typ 312 P312 PR41 ZL3 ZincAir
6x BatteryGreen Cell for hearing aid Typ 312 P312 PR41 ZL3 ZincAir

Pripravený na okamžitú akciu

Zinkové vzduchové batérie Green Cell sa dodávajú v pohodlnom obale, ktorý umožňuje vybratie jednotlivých batérií, čo uľahčuje ich skladovanie a umožňuje rýchly prístup seniorom. Farby obalu zodpovedajú štandardným modelom batérií, čo uľahčuje výber vhodného modelu pre zariadenie.

Ľahká inštalácia v každej situácii

Zinkové vzduchové batérie sa aktivujú kyslíkom zo vzduchu. Pred vložením batérie do prístroja ju vyberte z obalu, odstráňte ochrannú fóliu a počkajte 2 minúty. Po uplynutí tejto doby je batéria aktívna a pripravená na použitie.

6x BatteryGreen Cell for hearing aid Typ 312 P312 PR41 ZL3 ZincAir

Dodatočné parametre

Kategória: Batérie do načúvacích prístrojov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Výrobca: Green Cell
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JH Avatar autora | 24.3.2022
Dobrý deň. Zatiaľ som Váš produkt neodskúšal. Ešte mám inú starú zásobu. Privítal by som na tovare dátum výroby. Želám pekný deň. S pozdravom, J. H.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: