Batéria AGM | 12V | 150Ah | max. 2250A
Kód: 53068


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VÁŠ STABILNÝ ZDROJ ENERGIE
Pri vykonávaní každodenných činností alebo v práci určite používate zariadenia, ktoré na efektívnu prácu potrebujú elektrinu.
Niektoré z nich čerpajú energiu zo siete, zatiaľ čo iné stačia na prevádzku zo samotnej batérie, ako napríklad:
- jachty,
- obytné autá,
- UPS alebo lekárske vybavenie.
Aby sme im poskytli stabilný a bezpečný zdroj elektrickej energie, pripravili sme širokú škálu riešení. Prezrite si našu ponuku batérií AGM a vyberte si variant, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.
Cítiť sa bezpečne
Batérie navrhujeme v súlade s najnovšou technológiou AGM, ktorá im umožňuje pracovať dlhšie vďaka pomalému procesu vybíjania.
Vaša bezpečnosť je pre nás dôležitá - výhodou našich batérií je tesnosť a odolnosť voči rôznym druhom otrasov. Zariadenia napájané týmto spôsobom budú fungovať bez problémov po dlhú dobu.
Dlhotrvajúci život – užívajte si oveľa dlhšie!
Rozhodne ďalšou výhodou našich batérií je ich životnosť bez potreby údržby, vďaka čomu fungujú až 10 rokov!
Spoľahlivosť bez kompromisov – skontrolujte!
Keď si kúpite našu batériu, získate plnú záruku spoľahlivosti. Funguje bez ohľadu na to, v akej polohe ho namontujete. Chcete, aby vaše zariadenie pracovalo na plné obrátky bez obmedzení – teraz si môžete byť istí, že dostane potrebnú dávku energie bez kompromisov.
Starajte sa o svoju batériu
Pamätajte, že správne používanie a správna starostlivosť o batériu AGM je veľmi dôležitá pre jej životnosť. Časté a hlboké vybíjanie určite nebude mať pozitívny vplyv na jeho účinnosť. Ak chcete využiť dlhú výdrž batérie, skúste:
- vyhnúť sa hlbokému výboju,
- dbajte na správny spôsob nabíjania - nenabíjajte batériu príliš veľkým prúdom,
- vyhýbajte sa veľmi nízkym teplotám a dlhodobému vystaveniu vysokým teplotám.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu)Mesiacov |
| Hmotnosť: | 40.7 kg |
| EAN: | 5901878530680 |
| Aplikácia: | Fotovoltika, jachty, karavany, núdzové napájanie ústredného kúrenia, poplašné systémy, monitorovanie UPS, elektronické hračky, m |
| Cyklické nabíjanie: | 14.5V - 15.0V |
| Ďalšie informácie: | Nie je určený na použitie v nepretržitej prevádzke ako powerbanka pre fotovoltaickú inštaláciu. |
| Kapacita: | 150 Ah |
| Načítanie vyrovnávacej pamäte:: | 13.6V - 13.8V |
| Napätie: | 12 V |
| Rozmery: | 170 x 475 x 240 mm |
| ? Typ batérie: | AGM |
| Výrobca: | Qoltec |
| Záruka: | 24 (12 na kapacitu) Mesiacov |
| Značka: | AGM |
| Životnosť: | 10 rokov (pri prevádzke s UPS) |
| Konektory: | skrutkový spoj M8 |
| Nárazový prúd: | max. 2250 A |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

