Automobilový menič napätia 24V na 230V 2000W Čistý sínus

Kód: INV20
€237,07 / ks €197,56 bez DPH
3-4 prac.dní
  • Prenosná zásuvka - automobilový menič je zariadenie, ktoré vám umožní používať elektrické prístroje kdekoľvek ste, aj mimo zdroja energie
  • Univerzálnosť - invertor Green Cell PRO má nielen sieťové zásuvky, ku ktorým môžete pripájať elektrické zariadenia, ale aj USB port na nabíjanie menších pomôcok, ako je smartphone alebo tablet
  • Plná bezpečnosť - nebojte sa prepätia, so zariadením Green Cell je vaše zariadenie vždy v bezpečí. Menič má množstvo ochrán a certifikátov, aby pracoval bez poškodenia
  • Čistá sínusová vlna - funguje perfektne so zariadeniami, ktoré vyžadujú nepretržité napájanie rovnakým prúdom ako v zásuvke. Tie obsahujú notebooky, chladničky, televízory a tie najcitlivejšie zariadenia ako sú solárne panely alebo čerpadlá ústredného kúrenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Automobilový menič napätia Green Cell PRO

Menič napätia, tiež známy ako invertor, je zariadenie, ktorého úlohou je meniť jednosmerné napätie zo zásuvky batérie alebo zapaľovača na ~ 230V. Presne rovnaké napätie sa nachádza v zásuvke pre domácnosti v celej Európe. Prevodník je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí idú autom, karavanom alebo nákladným autom - vďaka nemu budete môcť voľne používať zariadenia, ktoré na fungovanie vyžadujú zásuvku.

Meniče napätia Green Cell PRO sa vyznačujú použitím tých najkvalitnejších komponentov, vďaka čomu sú mimoriadne efektívne a odolné. To umožňuje ich bezproblémové použitie vo fotovoltaických zariadeniach, ktoré sa pomaly okrem iného stávajú energetickým štandardom domácnosti, člnov alebo karavanov.

 

Premyslený dizajn

Prístroj bol navrhnutý tak, aby jeho používanie bolo čo najpohodlnejšie. Predná strana prevodníka je vybavená sieťovou zásuvkou prispôsobenou zásuvkám používaným v celej Európe a USB portom, vďaka ktorému môžeme nabíjať náš smartphone, čítačku elektronických kníh alebo akékoľvek ďalšie zariadenie, ktoré je možné pripojiť cez USB port.

V zadnej časti meniča je ventilátor, ktorý zaisťuje adekvátne chladenie zariadenia.

Celé je to uzavreté v malom, ale napriek tomu veľmi odolnom kryte. Je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, vďaka čomu je odolný voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu a nárazom počas cesty. Vďaka použitým materiálom je navyše menič veľmi ľahký.

 

Dôležité parametre

Pri hľadaní správneho meniča venujte pozornosť parametrom, ako sú napätie [V] a výkon [W]. Je to veľmi dôležité, pretože výber meniča so zlým vstupným napätím alebo príliš nízkym výkonom nedovolí našim zariadeniam pracovať.

Napätie

Prvým parametrom, ktorý treba určiť, je napätie našej batérie, ktoré by malo byť úplne v súlade s napätím uvedeným v invertore. Najbežnejšie napätie je 12V, ktoré sa nachádza v osobných automobiloch, karavanoch a niektorých nákladných vozidlách, a 24 V, ktoré sa používajú hlavne v kamiónoch.

Výkon

Po výbere napätia sa musíte rozhodnúť, aký výkon meniča bude vhodný. Je to kľúčový aspekt, pretože nám hovorí, koľko a aké zariadenia môžu byť pripojené. Ak chceme k meniču pripojiť vybrané zariadenie, musíme skontrolovať príkon na typovom štítku (ak chcete pripojiť viac zariadení, mali by sa sčítať). Energia spotrebovaná vašim prístrojom by nemala presiahnuť 85% menovitého výkonu meniča! Napríklad pre 100W notebook a 300W ohrievač bude vhodný prevodník s výkonom 500W a viac.

Prečo čistý sínus?

Výber invertora s čistou (inak plnou) sínusovou vlnou je najbezpečnejším riešením, pretože je to rovnaký prúd ako v európskych zásuvkách. Invertor s takýmto signálom umožňuje napájať všetky zariadenia, aj tie najcitlivejšie na aktuálne parametre. Pri výbere čistej sínusovej vlny sa nemusíte obávať funkčnosti pripojených zariadení!

 

Inteligentný ventilátor

Inteligentný ventilátor dohliada na správnu teplotu zariadenia, ktorá sa automaticky zapne, keď prevádzková teplota prekročí povolenú teplotu. Vďaka najkvalitnejším materiálom a dokonalému prispôsobeniu ku krytu zaistí tichu prevádzku pri zachovaní vysokej účinnosti.

Tichá práca 

Vysoký výkon

Dlhá životnosť

Bezpečnosť

Menič je vybavený radom potrebných bezpečnostných opatrení na ochranu používateľa a pripojených zariadení. Potvrdzujú to certifikáty CE a RoHS, ktoré zaručujú bezpečnosť.

Invertory Green Cell majú vymeniteľnú poistku, ktorá je nevyhnutnou ochranou meniča a pripojených zariadení. Jeho výmena je veľmi jednoduchá a nemala by nikomu robiť žiadne problémy.

 

Dodatočné parametre

Kategória: 2000W
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 4.65 kg
Efektívnosť: 85%
Farba: Čierna
Identifikátor: Dióda LED
Kód produktu: INV20
Ochrana proti prehriatiu: Áno
Ochrana proti prepätiu: Áno
Okamžitý výkon: 4000W (impulz)
Počet poistiek: 3
Poistka: 40A
Rozmer: 23,1cm x 20,9cm x 9,3cm
Rozmery s montážnou konzolou: 24,8cm x 20,9cm x 9,5cm
Spotreba energie bez zaťaženia: 0,87A
Stav: Nový
Stav výstupného napätia: čistá sínusoida
Váha: 4654 g
Vstupné napätie: 24V DC
Výkon: 2000W (nepretržitý)
Výrobca: Green Cell
Výstupná frekvencia: 50 Hz
Výstupné napätie: 230V AC
Záruka: 24 Mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: