GC EV PowerCable 3.6kW Schuko - Type 1 6,5m mobilná nabíjačka pre nabíjanie elektromobilov a plug-in hybridov
Kód: EV17


Súvisiaci tovar
GC EV PowerCable je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí chcú spoľahlivý, univerzálny a mobilný...
GC EV PowerBox je nabíjačka pre najnáročnejších používateľov elektromobilov. LCD obrazovka s...
GC EV PowerBox je nabíjačka pre najnáročnejších používateľov elektromobilov. LCD obrazovka s...
Stojan GC EV je montážny stĺp určený pre nabíjacie stanice pre elektromobily od Green Cell...
GC EV PowerBox je nabíjačka pre najnáročnejších používateľov elektrických vozidiel. LCD obrazovka...
Mobilná nabíjačka Qoltec s 5-pólovou zástrčkou napájaná 230V s nastaviteľným nabíjacím prúdom...
Podrobný popis
Nabíjačka, ktorú sa oplatí vziať na každú cestu
Elektromobily sú budúcnosť.
GC EV PowerCable je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú spoľahlivý, univerzálny a čo je najdôležitejšie, mobilný systém nabíjania EV / PHEV.
Nabite svoje vozidlo, nech ste kdekoľvek s normálnou sieťovou zásuvkou - už žiadne prekvapenia na ceste. Moderný nabíjací systém, minimalistický dizajn, odolná a ľahká konštrukcia - to je to, čo získate s nabíjačkou Green Cell.
LCD displej
Všetky relevantné údaje o nabíjaní sú teraz na dohľad - aktuálny výkon, čas relácie, prevádzková teplota alebo doplnená kapacita. Nabíjačka má tiež tlačidlo na zmenu napájania (10A alebo 16A) a diódu na indikáciu aktuálneho stavu nabíjačky.
Dostanete sa všade
Optimálna dĺžka kábla umožňuje pohodlné pripojenie vášho vozidla k nabíjačke.
Nabíjanie z bežnej zásuvky
Žiadna montáž, žiadne zložité pripojenie. Nabíjať môžete kdekoľvek zo štandardnej zásuvky 230V (Schuko).

Konektor Type 1
Nabíjací kábel GC EV PowerCable je ukončený zástrčkou typu 1 (SAE J1772).
Tým sa zabezpečí kompatibilita s elektrickými vozidlami a plug-in hybridmi, najmä so staršími modelmi a modelmi dovezenými z USA. Táto zástrčka je kompatibilná aj s konektormi CCS 1.

- ergonomické tvarovanie rukoväte
- odolnosť proti pádu a tlaku do 2 ton
- dlhá životnosť - 10 000 pripojení
Maximálny výkon z bežnej elektrickej zásuvky
Nabíjačka GC EV PowerCable umožňuje najrýchlejšie nabíjanie s výkonom 3,6 kW zo štandardnej elektrickej zásuvky.
To je asi o 75% rýchlejšie nabitie batérie ako pri používaní väčšiny mobilných sieťových nabíjačiek, ktoré sú dodávané výrobcami vozidiel.
Bezpečnosť
GC EV PowerCable je vybavený všetkými potrebnými ochrannými prvkami na ochranu vášho vozidla a nabíjačky pred poškodením.
Moderná elektronika, odolná a pevná konštrukcia je zárukou spoľahlivosti na dlhé roky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky pre elektromobily (EV nabíjačky) |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| EAN: | 5907813964084 |
| Dĺžka kábla: | 6,5 m |
| Farba: | Čierna |
| Kód produktu: | EV17 |
| LCD displej: | Áno |
| Napätie: | 10/16 A |
| Ochrana: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -25°C do 55 °C |
| Stav: | Nový |
| Vstup: | 230 V ~16 A (max), 50 Hz |
| Výkon: | 3.6 kW |
| Výrobca: | Green Cell |
| Výstupné napätie: | Integrovaný kábel Type 1 |
| Položka bola vypredaná… | |
Mobilná 1-fázová nabíjačka od Qoltec s konektorom typu 2, ktorý je štandardom na európskom trhu a...
Mobilná 3-fázová nabíjačka Qoltec s konektorom typu 2, ktorý je štandardom na európskom trhu a...
Mobilná nabíjačka Qoltec s 5-pólovou zástrčkou napájaná 230V s nastaviteľným nabíjacím prúdom...
Mobilná nabíjačka od Qoltec s konektorom typu 2, ktorá je štandardom na európskom trhu a je...
GC EV PowerCable je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí chcú spoľahlivý, univerzálny a mobilný...
3-fázová nabíjacia stanica EV s výkonom 22kW, vybavená čítačkou RFID kariet a LCD obrazovkou,...
Mobilná nabíjačka od Qoltec s konektorom typu 2, ktorý je štandardom na európskom trhu a je...
Táto mobilná 3-fázová nabíjačka Qoltec má konektor typu 2, ktorý je štandardom na európskom trhu...
Mobilná 3-fázová nabíjačka od Qoltec so zásuvkou typu 2, ktorá je štandardom na európskom trhu a...
Habu je mobilná nabíjačka EV, ktorá je kompatibilná so všetkými elektrickými vozidlami a plug-in...
Mobilná nabíjačka od Qoltec s konektorom typu 2, ktorý je štandardom na európskom trhu a je...
GC EV PowerBox je nabíjačka pre najnáročnejších používateľov elektromobilov. LCD obrazovka s...
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

