EV nabíjačka 2v1 typ2 | 3.5kW | 230V

Kód: 52470
€197,28 / ks €164,40 bez DPH
Na sklade
Možnosti doručenia
  • Mobilná nabíjačka Qoltec so zástrčkou typu 2, napájaná 230V s nastaviteľným nabíjacím prúdom, vám zaistí pohodlné a bezpečné nabíjanie batérie vášho elektromobilu. 
  • Zásuvka typu 2
  • LCD displej
  • Regulácia nabíjacieho prúdu
  • Funkcia odloženého štartu
  • Jednoduchá montáž na stenu
  • 5 metrový kábel

Detailné informácie

Rýchle doručenie
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.
Slovenská firma 7 rokov na trhu
Slovenská firma
Sme Slovenská firma ktorá na trhu pôsobí od roku 2015

Podrobný popis

Najlepšie riešenie pre nabíjanie elektromobilov

EVNedovoľte, aby vám nízka úroveň nabitia batérie zabránila v používaní vášho elektrického vozidla. Vďaka mobilnej nabíjačke Qoltec nabijete batériu svojho auta už za pár minút. Prenosná nabíjačka sa skvele hodí napríklad na dlhšie cesty na dovolenku, vďaka kompaktnému dizajnu zaberie málo miesta a možno ju jednoducho prepravovať priamo v kufri alebo v taške, ktorá je súčasťou súpravy. Nabíjačku môžete pripojiť kdekoľvek s prístupom k uzemnenej elektrickej zásuvke 230V a užívať si nezávislosť pri prekonávaní ďalších kilometrov.

Európsky štandard konektorov typu 2

EVNabíjačka má konektor typu 2, ktorý je v súčasnosti oficiálnou normou Európskej únie a nabíja elektromobily vybavené príslušnou nabíjacou zásuvkou. Konektor typu 2 má 7 pinov, z toho 3 alebo 5 pinov je určených na nabíjanie a 2 na komunikáciu medzi stanicou a autom. Kompatibilné s väčšinou elektromobilov predávaných v Európe. Nabíjačka Qoltec podporuje štyri prúdové režimy: 8A, 10A, 13A a 16A. Je vhodné dodať, že konektor typu 2 je určený pre elektromobily s nabíjacím výkonom vyšším ako 3kW.

Multifunkčný LCD displej

EV

Výrobok je vybavený multifunkčným 2,4" LCD displejom a LED diódami indikujúcimi stav nabíjania. Na displeji môžeme:
- pomocou tlačidla A nastavte aktuálnu hodnotu: 8A, 10A, 13A, 16A;
- skontrolujte presný čas nabíjania,
- nastavte oneskorenie nabíjania, stačí použiť tlačidlo s ikonou hodín,
- sledovať prevádzkovú teplotu nabíjačky v reálnom čase vďaka teplotnému senzoru zabudovanému v zástrčke, nabíjačka okamžite prestane fungovať, ak je prekročená bezpečná hodnota a automaticky obnoví prevádzku, keď sa teplota vráti na normálnu úroveň,
- sledovať priebeh nabíjacieho procesu.

Automatická oprava chýb

Nabíjačka má navyše inteligentný čip, ktorý automaticky opravuje chyby počas nabíjania a vhodne reaguje, ak niektorý z parametrov prekročí normu, čím zaisťuje stabilnú prevádzku nabíjačky.

Funkcia odloženého nabíjania

nabíjačkaMôžete si nastaviť odložený čas spustenia nabíjania o 1, 2, 5 alebo aj 8 hodín a ušetriť tak na nákladoch za energiu, napríklad použitím nočnej tarify, je to ekonomickejšie riešenie, pretože nezaťažujeme systém. Stačí pripojiť nabíjačku k napájaciemu zdroju a potom pred pripojením auta niekoľkokrát stlačiť tlačidlo oneskorenia. Stlačením tlačidla s ikonou hodín sa pri každom kliknutí na nabíjanie oneskorí o 1 hodinu.

Nabíjajte doma alebo na cestách

EVAk chcete EV nabíjačku namontovať na stenu, vyberte si vhodné miesto, najlepšie v blízkosti auta a zdroja energie. Bude tiež potrebné nainštalovať prúdový chránič - najlepšou voľbou bude prúdový chránič typu B ako prostriedok úplnej doplnkovej ochrany. Uistite sa, že miesto je chránené pred vlhkosťou, bez mechanického poškodenia a nie je vystavené priamemu slnečnému žiareniu. Nezabudnite skontrolovať, či je to tak. O vysoký komfort sa postará 5-metrový nabíjací kábel s ergonomickou zástrčkou.

Vodotesné polykarbonátové puzdro

EVNaše nabíjačky sú vyrobené z odolného, nehorľavého polykarbonátu odolného voči UV žiareniu. Nabíjačka je navyše vysoko odolná voči vode a prachu. Puzdro má špeciálne otvory určené na vonkajšiu montáž.

Choďte ekologicky a napájajte svoje auto čistou energiou

nabíjačkaPoužite svoju vlastnú obnoviteľnú, čistú energiu získanú z fotovoltiky na nabíjanie svojho vozidla – je to spôsob, ako znížiť prevádzkové náklady vášho auta a znížiť emisie oxidu uhličitého. Svoje auto môžete dobiť kedykoľvek a dokonca niekoľkonásobne rýchlejšie. Počet panelov, ktoré budú potrebné na nabitie auta, bude závisieť od parametrov batérie, modelu vozidla a prejdenej vzdialenosti. Môžete ho nabíjať dvoma spôsobmi:
- zatiaľ čo fotovoltické panely vyrábajú energiu - to je najziskovejšie riešenie
- využitie prebytočnej energie vyrobenej fotovoltickými panelmi, ktorá bola odovzdaná do zásobníka energie alebo do siete a môže byť využitá neskôr.

Bezpečnosť vás a vašich blízkych je pre nás dôležitá

EVPri navrhovaní nabíjačiek sme sa zamerali predovšetkým na bezpečnosť. Teraz môžete bezpečne a rýchlo nabíjať svoje auto. Produkt má pokročilé bezpečnostné funkcie a LED diódy, ktoré menia farbu v závislosti od aktuálneho stavu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky pre elektromobily (EV nabíjačky)
Záruka: 24Mesiacov
Hmotnosť: 3 kg
Certifikát: CE
Displej: LED 2,4''
Dĺžka kábla: 5 m
Frekvencia: 50 Hz
Pracovná teplota: -30˚C ~ +50˚C
Rozmery: 215 x 98 x 58 mm | 235 x 70 x 62 mm (nabíjačka) | 120 x 385 x 345 (taška)
Typ: 2
Typ zástrčky: Schucko
Vstupné napätie: 230
Výstupné napätie: 230 V
Záruka: 24 Mesiacov
Obsah balenia: 1x EV nabíjačka, 1x nástenný držiak pre nabíjačku, 1x montážne skrutky, 1x úložné vrecko nabíjačky, 1x používateľská príručka, 1
Producent: Qoltec
Úroveň bezpečnosti: IP65
Izolačný odpor: >10MΩ
Prevádzkový prúd: Podporuje 16/13/10/8A
Typ nabíjacieho rozhrania: IEC 62196-2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: