1 x 9V 6LR61 Alkalická batéria Varta Longlife Power
Kód: ALVA6L1BLP


Súvisiaci tovar
Podrobný popis

*R9 je správne označenie pre iný typ batérie: V625U, avšak spotrebitelia bežne používajú označenie R9 pre typ batérie 6LR61 9V.
Originálny produkt od jedného z najuznávanejších výrobcov batérií - VARTA.
Napájacie batérie Longlife sú pokračovaním jednej z najvyšších sérií alkalických batérií VARTA - HIGH ENERGY a vyznačujú sa zvýšenou kapacitou a účinnosťou v porovnaní so štandardnými alkalickými batériami.
špecifikácia:
- vynikajúce elektrické parametre;
- najvyššia kvalita pre zariadenia s vysokou spotrebou energie;
- O 10 % viac energie vďaka Triple Energy Fusion Formula ;
- až o 10 % lepšie ako konkurenčné batérie;
- nový, optimalizovaný dizajn;
Pár slov o VARTE
Nemecká spoločnosť VARTA je jedným z popredných výrobcov batérií na svete . Je súčasťou globálneho koncernu Spectrum Brands.
V ponuke tohto výrobcu sú kvalitné alkalické batérie, dobíjacie batérie, nabíjačky a špeciálne batérie – vrátane tých do načúvacích prístrojov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| EAN: | 4008496559862 |
| Kapacita: | 550 mAh |
| Napätie: | 9 V |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Varta |
| Alternatívne označenie: | 6LF22, 9V, MN 1604, E-Block, 6AM-6, 522 |
| Označenie batérie: | 9V |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

