1 x alkalická batéria Varta LR1 / LR01 / N / E90
Kód: BZVTLR011B
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis
- napätie [V]: 1,5
- priemer [mm]: 12,0
- výška [mm]: 30,2
- iné označenia: LR01 / KN / AM5 / 4001 / 810 / MN9100 / 910A / E90

Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| EAN: | 4008496128136 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 12 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 30,2 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | Varta |
| Alternatívne označenie: | LR1, LR01, KN, AM5, 4001, 810, MN9100, 910A, E90 |
| Označenie batérie: | N |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

