CR17450 BATERIA 3V LITOWA EVE
Kód: BZXX17450EVE
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis
Nahrádza batérie:
- Panasonic BR-A
- Panasonic BR-AE
- EVE CR17450SE
- EVE CRCR17505
- SAFT LM17500
Ide o batérie s veľmi širokým spektrom použitia, vrátane:
- Zapamätanie
- Priemyselné a kancelárske vybavenie
- Zdravotnícke pomôcky
- Alarmy a poplašné systémy
- Prietokomery plynu a vody
- Profesionálna elektronika
- Lokalizačné bóje
- Signály
- Elektronika vozidla

Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Kapacita: | 2400 mAh |
| Napätie: | 3 V |
| Priemer: | 17 mm |
| Technológia: | Lítiová batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 45 mm |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| Značky: | EVE |
| Alternatívne označenie: | Panasonic BR-A, Panasonic BR-AE, EVE CR17450SE, EVE CR17505, SAFT LM17500 |
| Označenie batérie: | 4/5 A |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

