10 x AA / LR6 Alkalická batéria Panasonic Pro Power
Kód: ALPAP10R6


Podrobný popis
Extra energia pre všetky typy zariadení!!
Batérie Panasonic Pro Power sú určené pre náročných používateľov. Sú ideálne pre zariadenia so strednou až vysokou spotrebou energie. Vďaka použitým patentovaným technológiám teraz vydržia až o 80 % dlhšie!
Zabezpečte si dlhodobú silu a spoľahlivosť s alkalickými batériami Panasonic Pro Power. Tento balík obsahuje 10 batérií typu AA (LR6), ktoré sú ideálne pre všetky vaše elektronické zariadenia, ako sú diaľkové ovládače, hračky, fotoparáty a viac. S vynikajúcou výdržou a skvelým výkonom budete mať istotu, že vaše zariadenia budú fungovať optimálne. Nezabudnite, že kvalitné batérie sú základom bezproblémového používania vašich obľúbených prístrojov!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| EAN: | 5410853070863 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 14,5 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 50,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 10 |
| Značky: | Panasonic |
| Alternatívne označenie: | LR6, AA, R6, MN1500, Mignon, AM3, E91 |
| Označenie batérie: | AA |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

