18x Alkalické batérie Duracell AA / LR6
Kód: ALDU0618K


Podrobný popis
⭐ 18x Alkalické batérie Duracell AA / LR6
ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
• Počet kusov: 18 ks
• Typ: AA (LR6)
• Balenie: 1 blister s 18 ks
• EAN kód: 5000394107519

✅ HLAVNÉ VÝHODY:
• VYDRŽÍ DLHŠIE, OMNOHO DLHŠIE*
• Technológia Duralock - zachováva energiu až 10 rokov
• Vysoko kvalitný nylónový uzáver proti vytečeniu
• Univerzálne použitie pre každodenné zariadenia
*V porovnaní s poprednými zinko-uhlíkovými batériami v teste podľa normy 2015 IEC AAA. Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od zariadenia a spôsobu používania.
⚡ KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:
• Alkalická technológia
• Spoľahlivý výkon
• Ochrana proti vytečeniu
• Dlhodobé skladovanie
• Zachovanie energie pri izbovej teplote až 10 rokov
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| EAN: | 5000394107519 |
| Kapacita: | 1500 mAh |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 14,5 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 50,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 18 |
| Značky: | Duracell |
| Alternatívne označenie: | LR6, AA, R6, MN 1500, Mignon, AM3, E91 |
| Označenie batérie: | AA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

