2 x AAAA / LR61 / Alkalická batéria GP Super 25A
Kód: 219985120


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Extra energia pre všetky typy zariadení!
Špecializované batérie GP možno použiť v kalkulačkách, systémoch diaľkového ovládania, bezpečnostných systémoch a v zariadeniach s vysokou technológiou vyžadujúce malé, prenosné zdroje energie, ktoré nie je možné získať použitím štandardných batérií.
Rad alkalických batérií špeciálne navrhnutých pre stále rastúci počet prístrojov pre voľný čas s impulznejším, či vyšším odberom prúdu. Zároveň sú prispôsobené pre dlhotrvajúci výkon. Ich doba skladovania je až 3 roky a pracovná teplota 0 °C do +45 °C.
Chemické zloženie: alkalické-špeciálne, značka: GP, kategória/rada: High Voltage, typové označenie: GP 25A (AAAA, LR61, LR8, MN2500), napätie: 1,5 V, možnosť nabíjania: nie, kapacita: 525 mAh (pri záťaži 42 kOhm), rozmer: 8,3 × 42,5 mm, hmotnosť: 6,8 g, prevádzková teplota: 0 °C až +45 °C, max. skladovateľnosť: 3 roky, predajný obal: 2 ks, blister, záručná doba: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.001 kg |
| EAN: | 4891199058615 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 8,3 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 42,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 2 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | 25A, LR8D425, MN2500, E96, MX2500, LR61 |
| Označenie batérie: | AAAA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

