20 ks Alkalické batérie AA GP Super Alkaline G-TECH
Kód: 2199860793
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Podrobný popis
- Nové, vylepšené alkalické batérie
- Vylepšená ochrana proti úniku - chráni elektronické zariadenia. Zabraňuje úniku vďaka zníženému vnútornému tlaku.
Čo je G-TECH?
- Technológia využívajúca prášok zinku S s vysokou hustotou - poskytuje lepší výkon,
- Viackruhové jadro s použitým vysoko čistým grafitom - zvyšuje elektrickú vodivosť,
- Vylepšená vnútorná štruktúra vyrobená z nehrdzavejúcej ocele,
- Patentovaný nylonový tesniaci krúžok - zaisťuje dlhodobé skladovanie batérie a zároveň zabraňuje vytečeniu batérie.
- až o 50 % vyšší výkon v prenosnom LED osvetlení v porovnaní s IEC 60086-2: 2021 MAD
Obsah balenia:
• 20 ks batérií AA GP Super Alkaline
Výhody:
- Nová vylepšená verzia
- Spoľahlivá ochrana proti vytečeniu
- Dlhá skladovateľnosť
- Vysoký výkon vďaka G-TECH technológii
*v porovnaní s IEC 60086-2: 2021 MAD pri použití v prenosných LED svietidlách
Ideálne pre zariadenia vyžadujúce spoľahlivý zdroj energie s vylep
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 4891199224546 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 14,5 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 50,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Značky: | GP Batteries |
| Alternatívne označenie: | AA, LR6, R6, MN1500, Mignon, AM3, E91, Stilo |
| Označenie batérie: | AA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

