20 x AAA / LR03 Alkalická batéria Energizer MAX Plus
Kód: ALEN0320MPL
Rýchle doručenie
Tovar skladom pri objednaní do 14 hodiny, doručíme na ďalší pracovný deň.

Slovenská firma
Klavesnica.sk je spoľahlivá a dôveryhodná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Bezpečné nakupovanie
Klavesnica.sk kladie veľký dôraz na bezpečnosť nakupovania vďaka: Zabezpečené platobné brány. SSL certifikát
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
VYSOKÁ ÚČINNOSŤ ENERGIE PRE VAŠE MODERNÉ ZARIADENIA
Predstavujeme náš nový rad účinných alkalických batérií! Max Plus sú najodolnejšie alkalické batérie AA a AAA, ktoré zaručujú najvyšší výkon vašich zariadení!
Zabudovaná ochrana proti úniku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednorazové batérie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky ( 12 mesiacov na kapacitu ) |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| EAN: | 7638900451269 |
| Napätie: | 1,5 V |
| Priemer: | 10,5 mm |
| Technológia: | Alkalická batéria |
| ? Typ batérie: | Jednorazová |
| Výška: | 44,5 mm |
| Počet kusov v balení: | 20 |
| Značky: | Energizer |
| Alternatívne označenie: | R03, AAA |
| Označenie batérie: | AAA |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

